Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt rákszűrés?

Terhesség alatt rákszűrés?

Figyelt kérdés

13 hetes vagyok, eddig ezen nem gondolkoztam, csak beszélgettem a tesómmal, aki egy éve szült, és ő hozta fel.

Októberben voltam először a mostani nőgyógyászomnál, egyéb panasz miatt, akkor mondtam neki, hogy 2020 júniusban voltam rákszűrésen. Decemberben megállapította a terhességet, július végére vagyok kiírva. Tesóm szerint (meg most olvasgattam is erről) ha lejárna az egy év a szülésig, akkor terhesség elején meg szokták csinálni.

Én eddig abban a hitben voltam, hogy majd szülés előtt egy hónappal, mikor lejár az egy év, elmegyek majd szűrésre, akkor ezt most felejtsem is el, majd csak szülés után? Vagy ilyenkor hogy szokott lenni?


2021. jan. 24. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem valahogy az jutna eszembe, hogy a legközelebbi orvosi vizsgálat előtt feltennem a dokinak a kerdest: doktor úr, júniusban volt az utolos rakszuresem, a következőt terhesség alatt megcsinálja vagy szülés után lesz?
2021. jan. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, meg fogom kérdezni, csak az 2,5 hét múlva lesz, nekem meg most kezdett el ezen járni az agyam, és érdekelt, hogy aki szintén volt így, neki mit mondott az orvos.
2021. jan. 24. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt csinálta a dokim mindháromszor
2021. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha a terhesség megállapításnál nincs 1 éven belüli eredményed,akkor megcsinálja akkor. Nálam így volt. Azt nem tudom, hogy ha közben telik le az 1 év, akkor hogy szokták,de nyilván majd megmondja.
2021. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!