Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. hetes terhes vagyok és...

29. hetes terhes vagyok és elég sokat keményedik főleg esténként a hasam, más ilyen korú terhesnek is szokott?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Estere nekem is szokott kemenyedni, kulonosen ha hajtos napom volt.

Mikorra vagy kiirva?

Mi okt. 27.-re.

2010. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, én 30 hetes vagyok, nekem nincsenek keményedéseim, az első babámmal sem voltak (csak az utolsó 1-2 hétben párszor). De ilyen korú terhességnél már előfordulhat. Szedj magnéziumot és pihenj ha van rá lehetőséged. Jó babavárást!
2010. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Én október 30.-ra vagyok kiírva, és amúgy neked mennyit mozog a bébi,mert nekem nagyon, majd kiugrik a hasamból.
2010. aug. 15. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak napok, amikor nagyon es vannak pl. ma olyan "se" nap volt olyankor o is almosabb velem egyutt. Fejjel lefele van es ugy nez ki, szereti ezt az allapotot - remelem igy is marad! Holnap cukorterheleses vizsgalat...jaj de varom....az a lotyi amit itt itatnak valami kola izu enyhen szensavas valami, nagyon nehezen csuszik...
2010. aug. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nov.16-ra vagyok kiírva,de tegnap szinte egész nap az ágyat nyomtam,mert annyira keményedtem,hogy fájt,és szúrt is.

Most sem a legkényelmesebb de valamivel enyhült.

Szedem a magnéziumot,doki Magnerott-ot art ki ere az esetre.

27 h km

2010. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia én okt.31re vagyok kiírva és nem keményedek inkább már a derekamban,néha a hasam alján(az ritka)josló fájások vannak.Már alig várom,hogy doki megvizsgáljon hogy áll a méhszáj..
2010. aug. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Okt 29.-re vagyok kiírva,szerencsére elég ritkán keményedek még most. Igaz szedem a magnéziumot, napi 300-400 mg--ot eszek.

Nekem valahogy a lábaim fájnak, nem tudom a többlet súly-e , pedig normál 9 kilót híztam eddig. Ja és az utóbbi két nap fülledt melegben egy picit kezdett bevizesedni a lábam is, pedig korábban ez sem volt.

2010. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én november 1re vagyok kiírva,nekem is sokat keményedett a hasam az orvos sok pihenést javasolt,meg magnéziumot.

Én is úgy vagyok,hogy van olyan nap mikor többet keményedik,meg van amikor alig.De a méhszájam teljesen zárt és minden rendben.Biztos veled is minden rendben lesz csak nyugalom kell és pihenés.Jó babavárást!! :)

2010. aug. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!