Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhesen hova menjünk...

24 hetes terhesen hova menjünk kirándulni?

Figyelt kérdés

4 felnőtt és 2 gyerek kíséretében keresek olyan lehetőséget, ami a mostani Covidos időszakban is megallja a helyét.


24 hetes kismamaként aktív vagyok, szeretek pörögni, mindig teszek-veszek, viszont hajlamos vagyok a derékfájásra és asztmás is vagyok...



Veszprém-Székesfehérvár-Dunaújváros környékén lenne a legmegfelelőbb, de akár még Budapest is szóba jöhet...



Legyetek szívesek bombázzatok, bevált ötletekkel.



2021. jan. 29. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét kirándulóhelyet nem tudok mondani, mi Veszprémben a városban mászkálunk mindig rengeteget, ha ott vagyunk (vár és környéke főleg, nagyon szeretjük). Ott esetleg, ha az állatkert most üzemel (nem néztem utána), azt megéri útba ejteni, akár úgy, hogy Veszprém központi részén leteszitek a kocsit és elsétáltok odáig. Abszolút legyűrhető táv.

Várandósként én utoljára 32 hetesen mentem mászkálni, Tihanyban voltunk, ott azért vannak szintkülönbségek rendesen. Nem feltétlenül esett jól. Persze mindenki más, de én a helyedben nagyon kaptatós terepre nem mennék várandósan.

2021. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg kirándulós honlap meg app van, amíg kicsik voltak a gyerekek a www.kirandulababa.hu oldalról válogattam úticélokat, fel van tüntetve tájegységenként a túra hossza, nehézségi szint, terepviszonyok stb.


Mostanában a kirandulastippek.hu -ról válogatunk.

2021. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírom Dunakömlődön a római erődöt, az most is bejárható
2021. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül a bokodi lebegő faluhoz megyünk és a tatai öreg tavat sétáljuk körbe. 😊

Jó ötleteket adtatok, mindegyiket sorra fogjuk venni.

2021. jan. 29. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!