Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnàtok segíteni?bal kamra...

Tudnàtok segíteni?bal kamra tàgassàga ..

Figyelt kérdés
Sziasztok..Kétségbe vagyok esve..Voltunk 4d ultrahangon .Ahol a szonogràfus a magzatnàl 9'7 mm tàgassab bal oldali kamràt àllapitott meg.Szabàlyos szerkezettel.Jelenleg 26 hetes terhes vagyok..a babàm 998 gr is.Szépen fejlődik.A BPD 64mm AC.229.Fl.48 mm.OFD 77 mm..Eddig semmi baj nem volt.Voltam kombinàlt teszten aminek az eredménye is tökéletes lett..J.héten megyek magàn orvoshoz aki talàn tud valamit mondani..de nagyon félek..hogy alakulhat tovàbb?volt màr valaki így?

#magzat #26 hetes #Bal oldali agykamra
2021. jan. 29. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szív kamra, vagy agykamra?
2021. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom agykamra tágulat, mert ott már a 9.7 aggasztó kicsit.


Igen, nekünk így volt. Kisfiam is az egyik agykamrája végig 9 fölött volt. 3 hetente ellenőriztettük az Istenhegyi Klinikán.

A 18. heti uh-n vették észre, a 36. hétre húzódott vissza. A 38. héten született meg a kisfiam.

Ma már 27 hónapos, teljesen egészséges.

Fiúknál gyakori a tágulat, de a legtöbb esetben magától megoldódik.

Nem lesz semmi baj.

2021. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Agykamrai tàgulat..most làtta a szonogràvus a 4d ultrahangon..
2021. jan. 30. 08:22
 4/9 Lyoni ***** válasza:
Kérdező mi történt azóta?
2021. szept. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia utolsó..a babàm még május 18.àn megszületett.4kg és 57cm... teljesen egészséges..😁🙏🙏voltunk ultrahangon a buksijàval és gyermek neurologusnàl de minden rendben van 🙏🙏🙏
2021. szept. 18. 14:16
 6/9 Lyoni ***** válasza:

Ez nagyon jó hír!

Gratulálok, jó egészséget!

Kisfiú? Vagy kislány?

2021. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kisfiú... És sürgősségi csàszàrral lett..
2021. szept. 19. 11:21
 8/9 Lyoni ***** válasza:
Emiatt? 😯
2021. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem nem ez miatt.tulhordtam már jócskán és oxiterheléssel indítottak.csak a fàjàsokat nem bírta a kis szíve így lett SOS csàszàr.műtét közbe derült ki hogy a nyakán és a melkasàn volt a K.zsinor.hàlistennek minden rendben volt 🙏😄. nekem nehezebb volt mindezt àtélni..
2021. szept. 20. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!