Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen normális?

9 hetesen normális?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny volt és fájt a mellem, de most elmúlt, csak viszket. Ma nagyon erősen benyilalt a hasam alja jobb oldalt, aztán átsugárzott az egész hasamon, de pihenés után elmúlt. Felálltam később es megint megfájdult, talán görcs szerű volt, lepihentem megint elmúlt. Eddig ennyire még nem fájt, megijedtem egy kicsit.

2021. febr. 1. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A mellfájdalom, mint terhességi tünet időközben sok kismamának elmúlik, van akinek egyáltalán nincs is. Ez nem jelent gondot.

Valószínűleg nyúlnak a méhet tartó szalagok, ez okozza a fájdalmat, sőt a mensi szerű görcsök is előfordulnak az első trimeszterben. Vegyél be magnéziumot és pihenj sokat. Ha esetleg erre sem múlna, vagy erősödik és esetleg barnázás vagy vérzés társul hozzá, akkor mindenképpen orvos.

2021. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!