Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha szinte semmi...

Normális ha szinte semmi tünetem nincs 4+3 hetesen?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem feszülnek a melleim. Nincs meg akar jönni érzésem. Nincs hasfeszülés, nem szúrkál a hasam. Kicsit émelygek reggelente de hamar elmúlik ha iszom egy citromos vizet. Illetve elég fáradt vagyok és 1-2 pattanás jött ki rajtam. A lányommal amikor terhes voltam minden tünetem megvolt, most semmi. A tesztjeim szép erős pozitívak, már nemvárt előtt 1 nappal. Mielőtt a lányommal terhes lettem volt egy nem fejlődő terhességem, akkor sem igazán volt tünetem :(

2021. jan. 30. 09:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Nekem egyáltalán semmilyen tünetem nem volt a 21. hétig, amikor is nőni kezdett a hasam.

Nyugodj meg, a stressz csak árthat, tudod.

2021. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Egyik terhesség alatt sem volt semmilyen tünetem, még legkisebb émelygés sem
2021. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem sem sok volt, amíg nem kaptam progeszteront. Utána a 12 hét végéig már csak a szagoktol is hanynom kellett. Esetleg kérdezz rá a dokinal. Egy kérdést megér, ártani se fog ha kapsz.
2021. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem utána sem volt szinte semmi tünetem, mellem is csak a 10-12. hét környékén duzzadt picit, de sosem feszült. Pms tüneteim a büdös életben nem voltak, teherbe eséskor sem.
2021. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%

Én 4+6nál járok.

Eddig nagyon nekem sincs semmi.

Ha sokat cipelem a fiam(21hós, 15kg), akkor fáj a derekam, ennyi az extra. Ja meg néha picit rámjön enyhén a mindjárt megjön érzés.


Fiammal is csak kb a 6.hét vége után jött a hányás, fáradékonyság.

2021. jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
4+3? Ez komoly? Szóval három, azaz három napja késik! Mégis mit vársz? Egészséges terhességnél is csak alig van hcg mèg a szervezetben ilyenkor, ami a tüneteket okozza, te jó ég, még egy hete sem maradt ki a menzeszed!
2021. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%

6!

Elmondom neked, van aki már a teszt elött érzi...

Én pl nemvárt elött éreztem. Nem volt meg a szokásos "mindjártmegjön".

A melleim felrobbantak. Kecsapot ettem még kb a húsleveshez is, pedig elötte nemigen szoktam. Kedvenc virágom a jácint, pont szezonja volt, ahogy megéreztem a szagát futottam hányni.

Rá 4 napra nem is jött meg...

2021. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek a valaszt :)

3-as elozo terhessegemnel kaptam progeszteront mert 5 hetesen barnazni kezdtem, 12. hetig kellett hasznalnom. Most, hogy mondod lehet en is attol emelyegtem folyton? :O bar huvelykapszula formajaban kaptam. Jovoheten megyek orvoshoz, mindenkeppen meg fogom kerni, hogy irjon fel, de remelem nem lesz ra szukseg.

6-os igen 3 napja kesik kepzeld de amikor a lanyommal voltam terhes mar nemvart elott voltak tuneteim. Most viszont tudtam, hogy terhes vagyok ezert is teszteltem mar a nemvart elott 1 nappal es eros lett a teszt. Hogy honnan tudtam mielott ebbe is belekotnel? Egyszeruen ereztem plusz ovu utan 1 hettel szurkalt rendesen a hasam, tudtam, hogy itt bizony baba lesz. Egyebkent meg mi az, hogy “egeszseges terhessegnel is”? Gondolod a terhessegem nem egeszseges? Kicsit gondolkodhatnal mielott egy kismamanak lehangolo valaszt adsz. Feltettem egy kerdest, te meg hatalmas bunko modjara valaszoltal.

2021. jan. 30. 20:29
 9/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon bunkó vagy, 6os! Még nekem is rosszul esik. Nem lehet így beszélni!!! Annyira elszomorító :( én 4+2 hetes vagyok képzeld és nemvárt előtt napokkal pozitív tesztjeim voltak, aztán elmentem orvosi javaslatra hcgt nézni vérből és jó magas..

Kedves kérdező, nekem első terhességem, nem tudom milyen “kellene” legyen, nekem fájdogál a hasam és megduzzadtak a melleim, érzékenyek, ami nekem sosem volt, sem menstruació előtt, sem közben. Minden jót kívánok neked!!

2021. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolso valaszolo. Koszonom, neked is minden jot kivanok. Mikor mesz orvoshoz? En februar 3-an. Igaz meg korai viszont a progeszteron miatt elobb kell mennem.

Nekem elso terhessegnel minden tunet megvolt, mellfajdalom, hasfeszules, meg akar jonni erzes, hanyinger, faradekonysag.

Most csak az emelyges es a faradekonysag van semmi mas 🤷🏻‍♀️ Lehet megvaltoztak a dolgok szules utan. Peldaul mensi elott sem voltam mar pms tuneteim. Remelem minden rendben van a babaval. Majd irj, hogy mi a helyzet veletek :)

2021. jan. 31. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!