Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hízok ennyit?

Miért hízok ennyit?

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves terhes lany/ inkabb nö vagyok (májusban 19). 24 hetes vagyok és eddig 11 kilot híztam! Nagyobb lett a fenekem és hízott a derekam is. Már a combom is összeér, ha megyek, szinte minden nadrágomat kihíztam, amit nem az feszül! Nem sportolok és nem is fogok. Változtatnom kéne az étrendemen esetleg? A combom teteje is hizott, de tényleg nagyon zavar, hogy összeér! Páromnak teszik, hogy gömbölyödök, engem viszont már zavar ésv túl akarok rajta lenni! mit csináljak, hogy ne hízzak?

Terhessegg elött 172 cm és 56kg voltam, most 172 cm 67 (majdnem 68)kg.


18N



2021. febr. 2. 16:26
 1/8 A kérdező kommentje:
*terhesség bocsánat, elirtam
2021. febr. 2. 16:28
 2/8 anonim ***** válasza:
Miket eszel mostanában?
2021. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez így elég komoly hízás ilen rövid idő alatt.. Szerintem változtass, egyél több nyers zöldséget és több fehérhúst, nem zsírosat, na meg halat.


Csak úgy lazán, egészségesen, nem koplalva! Egyébként ne aggódj, szülés után rólam lement egyből 7 kiló másnapra, 3 a gyerek, mellé a burok, mellé a magzatvíz, meg a vizesedés..Meg a szervezet csak úgy emészti az energiát szülés után, aztán meg a szoptatási viszi le a kilókat, meg hogy cipeled a gyereket, hajolsz, sétálsz, emeled a babakocsit is.. csupa izomláz és fogyás, ha nem csak tespedsz és eszel, hanem takarítasz, hordozod, sétálsz vele.

2021. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ne zabálj.
2021. febr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Hmm... Én is 10 kilót híztam a 24. hétig, de jóformán nem is látszott rajtam, a pocakomon kívül semmi nem nőtt.


Viszont ezután jelentőselelassult a hízás.

2021. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni nem fogyhatsz most. Ha nem akarsz hízni, csináld a Gdm-es kismamák diétáját. Viszont ehhez a magassághoz még normális a súlyod, de ilyen rövid idő alatt sok a hirtelen súlyváltozás
2021. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Én 24 kg-ot "híztam". A szülés után 1 héttel megmértem a súlyomat amikor már lement a víz rendesen rólam és 10 kg-al kevesebbet mutatott, mint amennyivel szülni mentem. Eleve majdnem 4 kg-os volt a babám is. Meg a magzatvíz, méhlepény na meg a sok víz rajtad, bár még ez korai nálad. Igazából 14 kg-ot szedtem magamra. Mindig azt ettem ami jól esett. Arra figyeltem nagyon, hogy gyümölcsöt mindennap egyek és egy kis zöldséget is. Az édességet nem igazán kívántam, szóval nem attól híztam. Most szoptatok tehát még nem akarok fogyni.
2021. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én els terhességnél voltam így, 58al kezdtem a végére 80 van voltam. Most másodiknál nagyon figyeltem és kerek 10kg jött rám ami most szülés után 3 héttel le is ment. Figyelj oda az evésre. Valószinű sokat eszel.
2021. febr. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!