Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal kb. 1 hónappal ezelőtt megpróbáltunk lefeküdni. Használtunk óvszert, nem tűnt úgy, mintha bármi baja is lett volna. Nagyon fájt, így nem is próbálkoztunk tovább, abbahagytuk. Január 26-án kellett volna megjönnie, viszont már 8 napja késik a menstruációm. (általában pontos szokott lenni).

A hasam néha picit fáj, de amúgy semmi változást nem érzek.

Lenne okom aggódni? Lehetek terhes? (Szerintem nagyon kevés esély van rá, de el fogok menni venni terhességi tesztet, csak amíg nem sikerül eljutni odáig, szeretném hallani mások véleményét is).

Köszönöm, ha elolvastad, és esetleg válaszolsz is:)



2021. febr. 3. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Az vagy.
2021. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha jól értem nemhogy nem ment el benned, de még védekeztetek is - csak hamarabb vége lett.

Én kevés esélyt látok, sokat stresszeltél az utóbbi időben?

2021. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném ha nem is ért a végére a barátod az aktusnak.Szerintem csak feszült lehetsz többek között a bizonytalanság miatt is.Hány éves vagy?
2021. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1-es, #2-es, 3#-as, köszönöm, hogy vettétek a fáradságot, hogy leírtátok a véleményeteket, meg mindenkinek, aki szavazott:)


Nem, nem ment el, és igen, védekeztünk.


Igen, sokat stresszeltem/stresszelek mostanában, remélem tényleg csak azért késik.


Még egyszer köszönöm a válaszokat!:)

2021. febr. 3. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én egyedül is letudok feküdni, meg se kell próbálnom,
2021. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha terhes vagy,igy, akkor a fiad megvaltja a vilagot 🥴
2021. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól értem, óvszerben kb épphogy bedugta és enyni volt az aktus. Esélytelen így teherbe esni. De hogy megnyugodj, vegyél drogériában egy bármilyen terhességi tesztet, 8 nap késésnél már a legolcsóbb párszáz forintos is egyértelműen kimutatná a terhességet. De nem vagy az.
2021. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy?
2021. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés úgy 15évesen elmegy...
2021. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mitől lennél terhes szerinted, ha el sem ment benned?????? +gumi...
2021. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!