Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valentin napon szeretnénk...

Valentin napon szeretnénk bejelenteni a terhességet, ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
A szűk családi kör már tudja, a nagy világgal pedig valentin napon szeretnénk tudatni (facebookon). Ki hogy csinálná/csinálta? 🙂

2021. febr. 3. 16:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%
Én a "nagyvilággal" úgy tudattam a hírt, hogy lecseréltem a profilképem egy nagyon jól sikerült pocakos fotóra (a 24-26. hetek környékén, már nem is emlékszem pontosan) :) Szerintem az ilyen jellegű infóátadás, amikor csak egy képet teszel fel, borítóképet cserélsz vagy ilyesmi, az teljesen szuper, én még terhesen is hidegrázást kaptam attól, amikor valaki az ultrahangfotókkal meg nyálas szövegekkel tudatta a FB-ismerőseivel, hogy babát vár.
2021. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%

Mi is valentin hetén töltjük a 12.hetet, és ahogy fiammal, most is ki fogjuk tenni facebookra.


De eszem ágában sincs pont valentin napra... az a kettőnk "ünnepe" férjemmel, a szerelemé, semmi köze hozzá egy babának... nagyon gáz összehozni a kettőt.



Egyébként mi fiamat úgy jelentettük be, hogy egy uh kép a polcon keretben, mellette a coming soon felirat és ennyi. Most sem tervezek komolyabb csinnadrattát.

2021. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
76%
Akkor több like megy rá?:D
2021. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
23%

Én meg azt nem értem, akit nem érdekel, meg hány tőle, stb. az mit irogat itt? 😀 Ha nincs ötleted a kérdésre, lapozz tovább. Na pontozzatok le. 😀

Egyébként mi köze a valentin napnak a terhesség bejelentéséhez? Talán hogy a szerelem ünnepe, a baba pedig a szerelmük gyümölcse. Na bumm...

2021. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%

Valentinkor igy is úgyis csöpög a facebook. Ennek megkérték a kezét, ez itt meg ott ünnepel, amaz pont babat jelent be...


Én ezen a napon fel se lépek, mert szánalmas...

2021. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Na idén nem igen lesz itt meg ott ünneplés. 😅
2021. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%
Most ez amúgy off, de én nem tettem fel és nem is tenném. Egy fotó volt, amin látszott a pocakom azt is a férjem töltötte fel. De nem vették észre szerencsére sokan. Én végig úgy voltam vele, hogy nyugtával dicsérjük a napot. És ha elvetélsz vagy ne adj isten meghal szüléskor, koraszülött lesz és hetekig küzdötök érte, azt is felteszed? Vagy majd válaszolgathatsz az egyébként kedves érdeklődésekre, hogy van a baba, egyben vagytok e még stb. Isten ments, hogy baj legyen, de sajnos lehet. A 12. heti uh ég semmire se garancia. Pláne egy egészséges babára nem. Természetesen minden jót kívánok neked! Jó egészséget, könnyű szülést.
2021. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ha ez az első terhességem megszakad, akkor a másodiknál már szülőkön és legjobb barátnőn kívül senkinek nem fogjuk elmondani hónapokig.

De amíg nincs rossz tapasztalat, veszteség, addig nem fogunk abban gondolkodni, hogy mi lesz ha elmegy a baba.

Izgalmas időszak ez, nem titkolózva, félve és aggódva akarjuk megélni, hanem csupa örömmel és várakozással.

Tudom, hogy szülésig nincs garancia semmire (bár ilyen alapon utána sincs, mert mi van ha leukémiás lesz vagy valami más halálos betegség jön ki rajta), fel vagyok készülve, hogy ha elvetélek akkor buktuk a dolgot és "ciki" lesz,

de úgy döntöttünk, hogy nem a vetéléstől való félelem fogja meghatározni a viselkedésünket.


Valentin nap meg azért cuki ötlet, mert a baba a szerelmünk csümölcse, ha nem szeretnénk egymást, ő se lenne.

2021. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Én kiraktam egy képet,amin meg volt jelölve a férjem a 20.hét körül. Volt rajta egy body, zoknik, uh kép és egy naptár a kiírt dátummal. Netről szedtük az ötletet, semmi extra. Nekem nem sok ismerősöm van, amiket kirakok más nem is látja úgy van beállítva a fb. Úgy vagyok vele, hogy megosztok dolgokat ezekkel az emberekkel, ha valakinek nem tetszik az vagy kövessen le, töröljön vagy tiltson. Én is pont ugyanígy járok el. 😃

Egyébként tök jó ötletek vannak fent bababejelentésre. Keress rá angolul is, ha van kedved.

2021. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
hogy jelentetted be?
2021. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!