Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyobbik gyerkőc bele rúgott...

Nagyobbik gyerkőc bele rúgott a hasamba. Lehet baj belőle ?

Figyelt kérdés
Hat hetes terhes vagyok. Alul a méhemnél jobb oldalon bele rúgott a három évesem a hasamba . Lehet belőle vetélés ? Ha igen egyből észre veszem ha baj van ? Volt vkivel ilyen ?
2021. febr. 3. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja! Természetesen nem mindegy, hogy teli talppal rád ugrott, vagy véletlen megrúgott. Nagyon picike még és elég jól "ki van párnázva". Nekem 24 hetesen volt autóbalesetem, én vezettem, légzsák kinyílt stb (árokba is becsúsztam) és mégse lett semmi baja szerencsére a babának, most vagyok 34 hetes.
2021. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is 3 éves. Az elején napunk is volt ilyen. Most 15hetes vagyok. A babával minden rendben volt eddig.
2021. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. febr. 4. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!