Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most derült ki hogy valószínűl...

Most derült ki hogy valószínűleg pajzsmirigy alul működésem van,10 hetes terhes vagyok . Holnap megyek dokihoz, biztos gyógyszert kapok, de nem-e lesz késő? Már mindene kialakult. TSH:7,94, T4: 13,81

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A terhesség hozta ki, nem? Szerintem nem lesz gond, ez még nem olyan túlságosan nagy eltérés, de majd biztos havonta kell menned kontrollra.

Nekem már 10 éve van, én is havonta jártam, kicsit kellett a gyógyszeradagomon változtatni, de minden rendben volt.

2010. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó rég írtam ki, de válaszolok ha valakit érdekel.Sajnos elvetéltem és 99% hogy a pajzsmirigy miatt :(
2011. ápr. 15. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
szia kérdező! hány hetesen ment el a baba? :( azóta mi történt veled? újabb terhesség?
2013. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom! :( Gondolom a 12. hétig vetéltél el?
2013. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!