Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérlek nyugtassatok meg! Most...

Kérlek nyugtassatok meg! Most már minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
Tavaly volt a 11.héten egy elhalt terhességem, amit nem is éreztem, csak mentem az ultrahangra és ott közölték velem a hírt. Borzasztó volt! most ismét terhes vagyok, 13 hetes, minden rendben van a Babával, minden eredménye jó, de én mégis rettegek minden UH előtt, hogy azt mondja az orvos, hogy elhalt. Ez ilyenkor már nem gyakran fordul elő ugye?? Vagy annak már lennének jelei (görcs, vérzés) nem?
2010. aug. 16. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Később már elég ritka, hogy baj történne.

Ne gondolj erre, pozitívan kell hozzáállni.

Amúgy sajnos bármikor történhet baj. Velem 36 hetesen történt, úgy hogy nem görcsöltem, nem véreztem.

2010. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh...és mi történt? Elmondod?
2010. aug. 16. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy telik az idő, egyre kissebb az esély, hogy baj lesz. Nemsokára már érezni is fogod. Nekem is volt sajnos ilyen vetélésem, de azóta van egy gyönyörű kisfiam. Végig izgultuk vele a terhességet, sőt kétszer véreztem is vele, be kellett feküdnöm két hétre. Volt amniocentézisem is. Mindig számoltam a napokat, hogy ezt is megúsztuk. Persze minden Uh előtt izgutam én is. Még a kiírt nap előtt 2 héttel is elmentem a dokihoz, hogy nézzük meg, megnyugtató volt látni a drágámat, aztán rá 2 napra már a kezemben is foghattam, korábban jött.

Pozitív gondolkodás és csinálj jó dolgokat és pihend ki magad, mert 24 órás műszakjaid lesznek neked is!!!

2010. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nincs ilyen tapasztalatom, de a barátnőm első babája elment sajnos, azóta van egy 2 éves kisfia és most 30 hetes a picurkával a pocakban. Ne aggódj, nem lesz semmi baj!Ne gondolj rosszra.
2010. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!