Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez valami drukk féle? Csak...

Ez valami drukk féle? Csak nyugtassatok meg, hogy minden rendben jó?

Figyelt kérdés

Na most segítsetek csajok!


Na szóval!Már mindent összepakoltunk!Át is ellenőriztük!Vettem 2 csomag nagy betétet,nem tudom elég e amíg a kórházban leszek!És otthonra is kell?Meddig?


Június közepére vagyok kiírva!Ha megyünk haza a babával,akkor elég lesz neki egy röv.ujjú body,rá egy plüss tipegő,kicsi sapka egy pici vékony kis blézer szerű pulcsika!Hordozóban visszük majd haza,és nem tudom,hogy kell majd rá egy vastag/vékony takaró vagy elég a lábzsák!Mert van rajta!Jajj teljesen bepánikoltam!


Első baba lesz,de mindennek rendben kell lennie!Még van 2 hetem!A ruhát azért kérdezem,mert itt szörnyű meleg van már most is!


2009. jún. 2. 06:44
 1/6 Adri baba ***** válasza:

egy hosszú body,egy rugi és egy kiskabát elég(ha nagyon meleg van akkor kiskabát sem!!!

Egy kis takarót teríts rá!!!De ne paplant:))

Nyugi jönnek majd az anyai ösztönök:)

2009. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolod:S?Teljesen berezeltem és persze már alig várom!De én minden legyen rendben és minden legyen a helyén típu vagyok!Szegény férjem:) Szóval akkor elég a ruci és egy kicsi vékonyabb takaróka!Mert,hogy van lábzsák és nem tudom,alá kell-e takaró!Jajj már magamat idegesítem:D !!!
2009. jún. 2. 06:51
 3/6 anonim ***** válasza:

A kiskabát nem kell, ha meleg van. egy vékonyka!! takarót teríts rá!

Ne izgulj, minden jönni fog magától!! :)

A betét nem tudom, hogy elég lesz-e, nekem maradt is a tenából, mert hamar normális betétet használtam.

Ne izgulj, ne aggódj!! :)


Könnyű szülést, jó babázást! :)


10hkm+anyuka is :)

2009. jún. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő szülés előtt, hogy amikor hozzuk haza a kórházból a babát, annyi ruha legyen rajta, amennyit mi vennénk fel, + 1 réteg. Így is tettük, igaz ez november végén volt. Teljesen természetes amit érzel, mind így éreztünk/érzünk a finisben. Könnyű szülést és boldog babázást kívánok Neked!
2009. jún. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Júni végén szült az unokahugom, én fuvaroztam haza a kh-ból őket. A babán hosszú ujjú body + vékonyabb pamut rugi + vékony takaró volt, na meg fülvédős vékony sapi. De annyira meleg volt, hogy végül a takarót levettül róla.


Amikor én szültem és anno gondolkoztam a hazajövetelen, azt mondta a gyerekorvosunk mint az előző válaszolónak: eggyel több réteg ruha legyen a gyereken, mint rajtam.

Nem kell túlparázni :)

2009. jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi köszi köszi köszi :))))
2009. jún. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!