Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak szórakozásból. :) Fiú...

Csak szórakozásból. :) Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

Terhességi tünetek: mellfeszülés; erős, egész napos rosszullét, hányinger, hányás nélkül; édes és sós kívánása egyaránt.

Kínai fogantatási naptár szerint lány, maja fogantatási naptár szerint fiú.

A környezetünkben mindenki fiút tippel. Az én álmaimban állandóan lány baba szerepel.

12. heti ultrahangon keresztbe tett lábakkal feküdt.


2021. febr. 9. 23:09
 1/8 anonim válasza:
79%
Fiú (csak szórakozásból) :D
2021. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ráknépség.
2021. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Fiu. Valamiert azt a tendenciat figyeltem meg, hogy a 17ben fogant babak akik 18ra szulettek, lanyok lettek. Ugyanigy, a 18ban fogant, de 19ben szuletettek fiuk, a 19ben fogant, 20ban szuletettek lanyok, 20ban fogant,21 idaig szuletettek fiuk. Legalabbis az en nagyon bo ismeroseim koreben.
2021. febr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány. De csak azért, mert a kínai naptár szerint nekünk mindkét esetben bejött. :D

Hármas: a lányom 18-ban fogant és 19-ben született, a fiam 20-ban fogant és 21-ben született. :)

2021. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Hát nagy kérdés, hogy az apa maja-e vagy kínai-e. Mert akkor nyilván vagy kínai lányod, vagy maja fiad lesz.

(Mekkora ökörség már ez. Majd a szonográfus megmondja.)

2021. febr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Az ökörség az, amit te írogatsz.

2021. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tüneteid alapján szerintem fiú, mert ugyan így voltam én is. Nekem a kínai naptár nemnjött be, lányt írt és fiút várok.

Viszont az uh miatt meg lányra tippelnék ha itt is az én példámat nézem, mert a kisfiam hatalmas büszke terpesszel mutogatta a fütyikezdeményét ennyi idősen....aztán még jópár uh-on keresztül 😄💙

2021. febr. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
21 hetes uh-n 100% fiút mondtak 😀
2021. ápr. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!