Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utalhat valami üres petezsákra?

Utalhat valami üres petezsákra?

Figyelt kérdés

5+3nál járok. Igazából teljesen jól érzem magam a körülményekhez képest. Már úgy értem hogy semmi olyan tünetem nincs ami rosszra utalna.

Csak annyi mindent lehet olvasni, hogy 6 hét után is lehet üres a petezsák és azt hiszem a túl sok olvasás megártott és kicsit pebánikoltam.

Jövő hét szerdán megyek először nőgyógyászhoz.

Van legalább 6 pozitív tesztem.

Tegnapi már a kontrol csíkkal egyszere megis jelent. Erős.

Voltak mindjárt megjön görcseim azok most már ritkábbak. Folyásom normális. Melleim feszülnek. Hanyinger, fejfájás időnként és az állandó aludni tudnék érzés. Folyton fáradt és álmos vagyok.


Kezdem azt érezni, hogy nem lesz már 17.e.



2021. febr. 10. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni!

A tünetek jönnek-mennek, nem lesz mindennap ugyanolyan erős, ez semmit nem jelent. Attól még, hogy egyik nap émelyegsz, másik nap nem, az nem jelez önmagában problémát.

Ha később fogant, akkor olyan is lehet, hogy a 7. héten sincs embrió, aztán rá pár napra igen. Olvastam anno olyat, akinek a 8. héten lett csak szívhang.

Ne stresszelj, az csak árt! Nyilván ez nem nyugtat, de úgyse tudsz semmit tenni, csak várni.

Boldog babavárást! 😊

2021. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Jövő szerda túl korai lesz, akkor majd azon fogsz stresszelni, ha nem lesz még szívhang.
2021. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Próbálok meg nyugodni és ésszerűen gondolkodni. Nem beképzelni bármit is.


Ezt az időpontot még akkor kértem amikor nem volt pozitív tesztem

Csak egy rutin vizsgálatnak indult és ekkorra kaptam.

Terveztük a babát és szerettem volna mindenképp előbb megnézetni magam hogy minden rendben vane.

Nem hittem hogy első próbálkozásnál sikerül teherbe esnem. Így most pozitív teszttel és tünetekkel megyek

2021. febr. 10. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nekem szeptember/oktoberben volt üres petezsákom.


Nálam az első teszt már fura volt, már ott éreztem valami nem oké.

Iszonyú halvány volt, pedig memvárt után 2 nappal teszteltem. 8 napig naponta teszteltem, alig akart erősödni. Kb a 8.napon sem volt olyan erős, mint a kontroll csík. Fura volt, mert fiammal elötte a nemvart napján volt ilyen erős.

Hányingerem, émelygesem volt kb a 6.het elejétől. A hasam görcsölgetett, mindjártmegjön érzés volt, de nem vészesen, nem folyamatosan. Ami viszont engem zavart, a derékfájás. Nem hátraztatott semmiben, fájdalomcsillapító sem kellett hozzá, de szinte folyamat kísért. 7hetesen mentem először dokihoz. 18mm-es üres petezsákot látott. Azt mondta, hogy 10mm felett legalább szikholyagnak kell lennie benne. De lehet csak késöbb fogant, várjunk vele. 1 hét mulvára visszahivott. Azalatt a hét alatt a derékfájás megvolt, hányinger is, de semmi több. Emlékeztem, fiammal az elején a melleim nagyon fájtak, illetve folyamat álmos voltam. Ezek nem jöttek elő. Azzal nyugtattam magam, minden terhesség más.

8hetesen 20mm szintén üres petezsák. Írtak is ki műtétre.

8és 9.hét közt amit átéltem, az borzalom volt. A hasam is görcsölt már, a derekam is jobban fájt. És a tudat, hogy ott van bennem valami, aminek nem kellene, és emiatt hánytam, hanyingerem volt, na ez borzalom volt. Minden nap bőgtem, alig vártam a mütétet.


Azóta eltelt pár hónap. A 3.mensim már nem jött meg.

Most aszerint 6+3nál járok. Most ugyan azt érzem, mint anno fiamnál. Mell feszülés, álmosság, hanyinger, émelygés. Semmi görcs vagy derékfájás.

Jövő szerdán megyek én is elsőre. Félek.

2021. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Remélem minden rendben lesz nálad is.


Bízzunk a legjobbakban 😊

2021. febr. 10. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szeptember/októberben volt üres petezsákom. Ugyanúgy ahogy az elsőnek,már az első tesztem nagyon halvány volt. És nem lett erősebb a többi sem. Műteni nem kellett, magától távozott. Januárban teszteltem újra pozitívat. Nem várt előtti napon predictor teszt, nagyon halványan volt pozitív. Rá két napra csináltam egy digitálisat, 2-3-at mutatott. Most nem tesztelgettem tovább. 6.hét első napján látott az orvos 11mm-es petezsákot, szikhólyagot és embriocsomó sejthető. Ez engem már valamennyire megnyugtatott. Viszont most a jobb tubasarokban tapadt meg. Jövőhéten kell visszamennem.
2021. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Nem az elsőnek, hanem a négyesnek. :)
2021. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!