Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire számít a második...

Tanácstalan_lány kérdése:

Mennyire számít a második csík erőssége a terhességi teszten?

Figyelt kérdés
Négy napja késik,ma reggeli vizeletbol nagyon halvány csík. Kell erősödnie? Vagy a teszttől is függ? Mikor csináljak újra? Szeretném,ha baba lenne...
2021. febr. 12. 09:46
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Ha nem indul meg magátol a vetéles, akkor igen. Engem műtöttek.

De amíg orvos nem mondja ki, hogy baj van, addig bizakodj.

2021. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igyekszem. Sajnos a tùlaggodós típus vagyok. De muszáj reménykednek is, holnap próbálok időpontot kérni az orvosom hoz, S ha lesz más teszten,elvégzendő azt is.
2021. febr. 14. 08:48
 33/43 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásert, a telefon mindig belejavit.
2021. febr. 14. 08:49
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg ez segít: ne aggódj az aggódás miatt is. Én is halálra aggódtam magam, és aggódtam hogy pont az aggódás miatt lesz baj, de egyelőre minden rendben van a babával.


Most reméljük, hogy csak a teszt volt gyenge, ez simán lehet. De ha mégse sikerül most, akkor se szomorodj el, ez nagyon gyakori, csak nem is mindig derül ki. Nem jelenti azt, hogy bármi baj lenne veled. Sőt, úgy tudom, hogy ha műszeresen kell befejezni, annak előnye, hogy utána kb. fél évig könnyebben fogan meg a baba. Ezt direkt meddőségi kezelésként is használják pár országban. Én ezzel biztattam magam az elején :-)

2021. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Köszi! Igyekszem mindkét lehetőséget figyelembe venni. Nagyon örülnénk,ha jönne a második baba. De, ha még várnunk kell rá, azt is próbálom elfogadni. Más választásom úgyse lenne. Jövő héten nem tudok orvoshoz menni, kislányomnak lesz szülinapja. :)

De következő héten megyek, akármi is van, ki kell derülnie. :)

2021. febr. 14. 09:45
 36/43 anonim ***** válasza:
Amúgy nem 100%, hogy az orvos elsőre meg tudja majd mondani. Mert lehet, hogy csak azt látja, hogy adott fejlettségi szintű petezsák vagy embrió van, de azt csak egy második vizsgálat mondja meg, hogy fejlődött-e. Csak azért írom, hogy az első vizsgálatnál nem biztos, hogy választ kapsz, ne érintsen rosszul a +1 hét várakozás a biztos eredményre.
2021. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

A lassú erősödés sajnos nálam sem jelentett jót, spontán vetélés lett belőle. Először erősödött, majd elkezdett halványodni és nekem is csak késés után lett pozitív pár nappl, már ez is furcsa volt.

Viszont következő hónapban sikerült és 35+5 hetes kislány van a pocakban :)

2021. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Első terhessegemnel menstruáció előtt egyértelmű pozitív volt. 5. Héten mentem orvoshoz (nem is tudtam H érdemes várni) látszott már minden,persze figyelmeztetett az orvos, hogy még bármi történhet. De minden rendben volt végül.
2021. febr. 14. 10:08
 39/43 A kérdező kommentje:
Vetélés után nem szükséges varni, amíg újra próbálkozni lehet a babával? ( A legrosszabb forgatókönyv esetére kérdezem.)
2021. febr. 14. 10:09
 40/43 anonim ***** válasza:

Nekem 7hetes voltam, mikor először mentem. Akkor visszarendelt 1 hétre rá, mert hogy mennyit fejlődik az idő alatt. Akkor sem látott babát 8 hetesen. 9hetes voltam mikor műtöttek. Szóval nem megy olyan gyorsan ez sem.


A 3.mensim már nem jött meg a műtát után (egyből újra belevágtunk) most kezdem a 7.hetet. szerdán megyek először dokihoz, nem vagyok nyugodt.


31 voltam.

2021. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!