Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt soknak számít...

Terhesség alatt soknak számít a 7kg hízás 18 hetesen? Védőnő szerint igen. Én is sokallom, de nem eszek többet. Rettentő elszomorító, félek a végétől, hogy túl sok feljön.

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az első 5 hónapban híztam sokat, utána meg már csak pár kg. Végül 14 kg plusszal mentem szülni, mikor hazamentem már csak +4 kg volt rajtam, az is lement 2 hónap alatt.
2020. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is kb ennyit híztam, most a 27. hétnél járok, már rá sem merek állni a mérlegre...Az én orvosom engem megnyugtatott egyébként, főleg, hogy a terheléses cukor eredménye is jó lett. Figyelek arra, hogy ne egyek nagyon egészségtelenül, de nem vonok meg mindent magamtól. Én próbálok a pozitívumokra koncentrálni, örülök, hogy hamarosan bővül a családunk, a plusz kilókat meg valahogy leküzdjük szülés után. Fel a fejjel, lényeg az egészség! 😊
2020. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Istenem. Leírtad, hogy nem eszel többet, mégis felment ennyi meg annyi. Akkor most mit csinálsz a félelemtől, elkezdesz fogyózni terhesen? Tiszta baromság. Ne zabálj, egyél rendesen, vitaminokat is, de ha te 15 kilót fogsz felszedni vagy ne adj isten 20-at, s közben mégsem zabálsz, akkor majd leadod. A gyerek az első. Ha szoptatsz majd, egyébként ott sem fogyózhatsz majd. 1 csomó lejön szüléssel és a többit pedig ha alkalmas lesz, leadod. Tehet 1 szívességet a védőnő. 6 hónapos baba anyukája voltam
2020. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem terhességi cukor állt a hátterében. Diétával szépen csökkent a hízás és csak 9 kilóval gyarapodtam a végére.
2020. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Állandóan keltik a bűntudatot és tól-ig táblázatokból adnak tanácsot! Ne foglalkozz vele! Ha egészségesen táplálkozol, engedd el, nem vagyunk egyformák. Felborultak a hormonok, van, aki alapból hajlamos a hízásra, most alakul át a tested, hogy életet adj egy kisbabának, ne számolgasd a kilókat!én száműzném a mérleget. Én is sokat szedtem fel mind a 3 terhességem alatt (20 kg körül), egészséges gyönyörű gyerekeim születtek és mind a háromszor másfél éven belül visszaállt a súlyom a terhesség előttire! Ne görcsölj a kilók miatt, élvezd a babavárást! Jó egészséget!
2020. dec. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én is normálisan ettem, nem kettő helyett, nem éjfélkor, nem toltam két pofára a nutellát.. az volt az elképzelésem hogy max 10 kg.. aztán fejen is állhattam de 17 lett belőle. Végül +2 kilóval jöttem ki a kórházból, az is eltűnt 2 hét múlva. Szóval egyszerűen ennyit híztam és kész. Ha minimálisan odafigyelsz a kajára, akkor nem lesz gond.
2020. dec. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Én 24. hétre felszedtem 10 kilót. Próbáltam normálisan enni, de nagyon kívántam az édességet, amit előtte nagyon ritkán ettem. Illetve sportolni se portolhattam az elejétől fogva.

Aztán kiderült a terhessegi cukorbetegség, azóta 160 grammos ch diétát tartom, és meg se mozdul a mérleg felfelé. Remélem marad ez a 10 kiló plusz. Most a 35dik hétben vagyok.

2020. dec. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. dec. 28. 08:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem összesen 10kg jött fel. Ebből 5 az utolsó 2 hónapban. Engem a védőnő ezzel akart kórházba küldeni, mert nagyon sok 🤣🤣🤣


Egyébként alkata válogatja. Ha tényleg nem eszel többet, nem mozogsz keveyebbet, akkor ez ilyen 🤷‍♀️ a védőnőt meg tojd le magasról

2020. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!