Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen lüktetés az alhasban?

14 hetesen lüktetés az alhasban?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet ez, nyilván tudom, hogy még nem a baba, de nagyon furcsa. Esetleg valaki érzett még ilyet? A szalagok vagy a méh növekedése miatt lenne?
2021. febr. 12. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha izomrángásra hasonlít, akkor az már lehet a baba. Én is elég korán kezdtem érezni, pár hét múlva már biztos voltam benne, hogy ő mocorog.
2021. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én addig tapogattam a hasam, hogy megtaláltam a hasi verőeret, azt éreztem, a babát csak később.
2021. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen hasonló mint az izomrángás, azért gondoltam a szalagokra.

Nem fogdostam a hasam, ültem :)

2021. febr. 12. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor a babád lesz az😊
2021. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baba:)
2021. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a 14-15. Hét környékén kezdtem érezni nagyon ritkán, mintha buborékok pattognának a méhemben :) tudtam, hogy nem bélgázok, hanem a baba. Később gyakoribb és erősebb lett, akkor már egyértelmű volt.
2021. febr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszat! Nem is gondoltam volna! Meg figyelgetem tenyleg hatha o az. 😄
2021. febr. 13. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!