Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez a furcsa érzés?...

Mi lehet ez a furcsa érzés? Ti tapasztaltátok terhesség alatt?

Figyelt kérdés

25. hétben vagyok, és ma először különös nyilalást vagy lüktetést éreztem, amilyet előtte nem. Ütemes volt, és mintha egy hosszú csíkban éreztem volna egészen a hasam felső részétől szinte a hüvelyemig.

Holnap orvoshoz megyek, kiderül, ha valami gáz van, de talán másnak is volt már ilyen. Nem fájt, de elég erős érzés volt, nem túl kellemes. Többször a nap folyamán.

Valaki esetleg ráismert az érzésre?



2017. jún. 20. 17:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy csöppet sem hasonlított a magzat mozgására, azt ki is zárnám, mert mozog már hetek óta rendesen, és az nem ilyen.
2017. jún. 20. 17:41
 2/8 anonim ***** válasza:
nem keményedett a hasad?
2017. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem különösebben. Elég ritkán keményedik be teljesen.
2017. jún. 20. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy valami ideg, vagy nyúlik egy szalag.. általában nekem akkor fáj ha rossz pózban alszom vagy ha hirtelen mozdulok meg. de nekem furcsa érzés a keményedés is... az mondjuk nem fáj. lüktetni így nem tudom, talán akkor szokott ha a baba kinyomja magát.
2017. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kinyomja? Nem túl pici még az enyém ahhoz, hogy érezzem, ha kinyomja? Evvel nem nagyon vagyok képben. Azt hittem, arra csak később kell számítani, ha már még kevesebb helye lesz. Ma nem nagyon mozgott, nem tudom, lehet-e ennek köze bármihez.
2017. jún. 20. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Olyan 23 hetesen kezdte nekem ezt az ide-oda vándorlást, ami miatt itt-ott puklis lett a hasam. Egész látványos volt annak ellenére, hogy néha nem is éreztem. Pl ha felálltam egyik oldalt volt pukli. Ha akkor odatettem a kezem mert éppen észrevettem ott keményebb volt és nekem ez jellemzően köldök magasságban vagy kicsit alatta egyik oldalon (általában bal) volt.

Most 27 hetes lassan 28 vagyok, most már olyasmit csinál ha elfekszem egyik oldalra akkor a másikra bújuk. Elég érdekes érzés de talán igazad van az a konkrét kinyomás az most kb 2 hete kezdődött. Ez nyilván alkati kérdés is, én nem nagyok magas de 42-es a méretem ami nem olyan nagyon pici. Bennem jól elfér a baba még.

2017. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem már nagyon korán kinyomta magát, kb. a 16. hét környékén. Hol itt, hol ott volt egy kis púp.

De az nem nyilallás vagy lüktetés, hanem inkább feszítő érzés. Szerintem esélyesebb, hogy nyúlnak az izmok. Az eléggé tud fájni, és nyilallik is.

2017. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor a szalagok lehetnek.
2017. jún. 20. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!