Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Normáli...

5 hetes terhes vagyok. Normális, hogy semmi terhességi tünetet nem észlelek magamon?

Figyelt kérdés
Eddig érzékenyek voltak egy kicsit a melleim,de most már az sem.Ettől még minden rendben van?
2008. dec. 3. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ne aggódj!Nekem sem volt semmi tünetem, még hányingerem sem és nem volt semmi gond.Még nagyon az elején vagy, elképzelhető, hogy később lesznek tünetek.
2008. dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratula a babához:D! Nekem sem volt semmi tünetem még 5 hetesen. Nálam kb: 7hetesen kezdödött és azota is tart:(!

Hányinger,hányás, gyomorfájás meg stb.

De nálad nem biztos hogy lesz ilyen, mert minden terhesség más!

Boldog babavárást!



16 hetes kismama

2008. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne ijedj meg hogy nincsenek terhességi tüneteid,sőt...nagyon sokan irigyelnek ez miatt.nekem sem az elsőnél sem pedig a másodiknál nem volt semmilyen tünetem.
2008. dec. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

6. hét körül várhatóak az első tünetek, de ne akard annyira, nem jó! :)

Nekem egyébként a 10.héten el is múltak, és azóta minden szép és jó.

2008. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aha, normalis, sot, mazlista vagy, mint en :)

Nekem se volt semmi tunetem, es most 3 hos a kislanyom :)

Mas terhes bnom meg hanyt hetekig, mint a lakodalmas kutya, brrr. Orulj neki!

2008. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia 28 hetes terhes vagyok és semmiféle koraterhes tünetem nem volt. Se émelygés, se hányás, se durva álmosság. A 12. héttől már éreztem ahogy a méhszalagok nyúlnak, volt egy pici görcsölés, de ENNYI!

Mindenkinek ilyen első/második trimesztert kívánok!

Egy csoda volt eddig! :-)

2008. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást és a válaszokat. :) Az sem baj,hogy eddig volt egy kis mellfájás most meg semmi?
2008. dec. 3. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 5.hetes vagyok és semmi tünetem nincs.Néha már azon gondolkozom,hogy biztos?De a tesztek csak nem hazudnak!A lányaimmal ilyenkor már nagyon rosszul voltam.
2008. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!