Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de mivel nem...

Terhes vagyok, de mivel nem terveztük ezt a babát fogalmam sincs mikor volt az utolsó menzeszem. Nagy baj ez?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Háááát elég fontos lenne valahogy kimatekolni a dátumot, mert mindent onnantól számolnak. Biztos,hogy körülbelül sem tudod?Megértelek egyébként, mert én sem igazán jegyzeteltem soha a dátumokat és mi terveztük a babát ezért akkor odafigyeltem. Különben én is így lennék mint Te. Egyébként az orvos biztosan ki fog találni valamit rá, hidd el nem Te vagy az egyetlen aki így van, és amúgy az ultrahangon a méreteiből majd megtudják állapítani a korát.

Minden jót Nektek!

31.hetes

2008. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Hát remélem az uh majd kiderít valamit!
2008. dec. 3. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
megint én:-)(1.válaszoló) nyugi, az ultrahang az biztos!!! Sőőőt, néha hiába tudod az utolsó menstruációd dátumát, ha később fogant meg...akkor az csak egy tipp, és az ultrahang a tuti. Már az első alkalommal megfogják mondani hány hetes szerintem.
2008. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne izgulj. Mi sem terveztük csak jött szerencsére. Én is csak azért emlékeztem a dátumra mert 2 hónapig nem jött aztán pont a munkahelyem nyitása elött 2 héttel és boldog voltam hogy nem a nyitás napján. Ha nagyon zavar akkor te is próbálj gondolkozni valami eseményhez kötni és akkor kb meg tudod saccolni.

31+5 heteske

2008. dec. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szió! a 12-13. heti ultrahangnal meg fogjak allapitani a babad ún. biometriai életkorát (allitolag a 18. hetig mindegyik baba ugyanugy fejlodik, en hiszek neki, mert en a 13.0 heten voltam, a doki biometriai korat 13.0 hetesre irta, most meg fejletebb a manóm egy héttel), szóval ki tudjak ok szamolni, és majd mondják, hogyha legkozelebb kerdezik mit mondj :)

ja, es gratula a babahoz :)

2008. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahh en is igy voltam..mi se terveztuk egyaltalan a babat sot nekunk eleg hamar jott varatlanul...:) Aztan en is a sogornomnek a menszeszehez kototttem mert nekem mindig utana jott meg:)ugyhogy en is valahogy kikalkulaltam...most voltam ultrahangon,es nem momdtak hogy idosebb vagy fiatalabb lenne a pici:)Szal akkor en jol eltalaltam!Ugyhogy nyugi nem csak te v agy ezzel egyedul,es az UH-n ugyis mindig kiderul!!!

Boldog babavarast,es gratulalok!

28hetes

2008. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az a baj hogy már rengeteget gondolkodtam, de még k.b. sem tudom! Talán a doki segít majd!
2008. dec. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!