Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 8 hete késik a menzeszem...

Már 8 hete késik a menzeszem a párommal úgy szeretkeztünk, hogy mielőtt elmegy kiveszi időben . De már nagyon sokszor elő fordult h 2-3 hónapig nem volt menzeszem . Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt már kimutatná! Csináltál már?
2011. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még nem.
2011. máj. 23. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! A megszakításos védekezés nem a legbiztonságosabb, sőt. Lehet, hogy baba van a dologban, de lehet, hogy megint csak kimarad a mensid, bár nem hiszem, hogy normális, hogy ennyi ideig nem jön meg. Én a helyedben biztos elmennék nőgyógyászhoz. Biztosat csak ő tud mondani. Mindenesetre azért tesztelj is egyet.
2011. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is,tesztelj!

Másodszor pedig,menj el egy nőgyógyászhoz,aki ír ki neked fogamzás gátlót!-ettől nem csak kizárt a terhesség (ha előírás szerűen szeded) de a menstruációd is beáll.


Könyörgöm! Ha már szexszelünk,legyünk már felelősség teljesek!!

2011. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sumergo ***** válasza:
Hát gratula! 8 hete késik, és most jut eszedbe, hogy mi lehet???? Ha nem vagy terhes, ez akkor sem normális, régen el kellett volna már menned nődokihoz. Ha most nem tudunk neked írni semmi értelmeset, akkor vársz még 2-3 hónapot????
2011. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha máskor is volt ilyen... akkor egyáltalán nem biztos hogy baba én 10 évig védekeztem így a férjemmel mégse estem sose teherbe! Teszt vagy nőgyógyász!
2011. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menned a menstruációs ciklus ilyen mértékű felborulását mindenképpen kezelni kell. Lehet hogy valami hormonális probléma, azért egy tesztet is csinálj.
2011. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!