Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok...

21 hetes kismama vagyok terveztük a babát a párommal! De ő mindig is szeretett iszogatni de most elszaladt vele a kiscsikó ma haza sem jött most az anyukámnál vagyok mit tegyek hagyjam el? Vagy éljem le így az életem a gyerek miatt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt elhagyod vagy leéled vele így az életed nem kéne leülni és megbeszélni a dolgokat???
2011. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
4éve ezt csinálom leülök és megbeszélném ha lehetne vele!!!
2011. júl. 3. 16:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, tényleg nem kötözködni akarok, de ha már 4 éve ez probléma köztetek, akkor mire számítottál?Hogy ha teherbe esel, akkor a baba miatt megváltozik?Oké, írtad, hogy terveztétek, de akkor ezek szerint ez is benne volt a pakliban....mármint hogy iszogat a párod, nem?

Tényleg nem bántani akarlak!!!!

2011. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze igazad van igen már rájöttem h hinni csak a templomba lehet sajnos!!!Mindig reménykedtem de nem ezt az életet szánom a gyermekemnek és magamnak sem csak olyan nehéz lépni!!!Mindig az volt most meg főleg :(
2011. júl. 3. 16:55
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem irigyellek,és lesz ez még rosszabb is.

21 hetes vagy,és még csak haza sem ment hozzád,legalább felhívott?

2011. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ma 13 órakkor h megvagyok csak bulizgattunk én meg nem aludtam semmit csodálkozok h keményedik a hasam!!!
2011. júl. 3. 17:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynám egy pillanat alatt. Hiányzik a francnak idő előtt egy problémás gyerek nem? Szóval inkább a sajátodat neveld majd, őt meg vágd ki a fenébe, nem érdemel meg téged, és ha az sem motiválja, hogy gyereke fog születni, akkor ez tényleg csak rosszabb lesz, aminek mindenképpen a gyerek fogja meginni a levét. Ugye nem akarod ezt? Remélem.
2011. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám is elég sokat ivott, szinte soha nem jött haza pia nélkül. Anyukám azt mondja, hogy már a katonaságnál is ivott, ami az én megszületésem előtt volt. Én csak a gyermek szempontjából tudok ítélni, és persze abból, amit anyukámon tapasztaltam. Sajnos nálunk minden naposak voltak a feszült vacsorák és olykor a veszekedések. Szerencsénk annyi volt, hogy apukám nem volt agresszív, soha nem bántott minket, de ez az állandó feszültség engem és a húgomat is megviselt. Én szerettem az apukámat, mert ennek ellenére jó ember volt, de soha nem lehetett számítani rá. Minden otthoni munkát félbehagyott. Amikor kiderült, hogy cukros is, akkor mondtuk neki, hogy az, amit tesz, lassú öngyilkosság. De nem érdekelte. Idén lesz 7 éve, hogy meghalt, és sajnálom, hogy nem láthatja az unokáit, mert nagyon szerette a gyerekeket is. Én azt tanácsolom, hogy próbálj meg megint (komolyan) beszélni vele, kompromisszum elé állítani. Nem tudom, hogy házasok vagytok-e, de "megfenyegetni" a válással. És hát tartásdíjat is kaphatsz tőle e pici után. De ha már 4 éve ez a probléma, akkor lehet, hogy jobb lenne megszakítani vele a kapcsolatot. Ja, és mi az, hogy bulizik, míg te otthon vagy terhesen és aggódsz, és azt sem tudod, hogy hol van???!!!! Velem ilyet nem csinálna meg a férjem!!!!!
2011. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyet egy szimpla pasi sem csinálhatna. Úgy értem, hogyha egyszerű párkapcsolatban vagyunk csak. Nemhogy pocakosan.....
2011. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondoltam, hogy a párom megváltozik ha terhes leszek. Mindenki azt monda, hogy nem fog! Nem hittem nekik. Az ember a saját bőrén tanul. Nálunk bár nem az ital volt a probléma, egész más.


Az apukám egész életében ivott. Anya, mégis 3 gyereket szült neki, igaz azért, mert sokszor részegen megerőszakolta, és mikor megtalálta anyám eldugott fogamzásgátlóját, akkor nagyon megverte, és lehúzta a bogyókat a WC-n. Persze ő is eleinte még normális volt. Aztán már mindennaposak voltak a bántalmazások. Anya elköltözött velünk albérletbe, egyedül, nincstelenül, pénznélkül. Én voltam a legkissebb, 3 éves. Borzalmas világot kellett megélnünk akkoriban. Aztán anya talált egy rendes férfit, aki felnevelt minket. De ez a ritka, aki 3 gyerekkel talál magának egy becsületes férfit.

Aztán apa soha nem keresett, évente egyszer én mentem látogatni, de mindig részeg volt,nem ismert fel. Most ott tartunk, hogy a múlt kedden megműtötték gégerákkal. Meg fog halni. Soha nem törődött velem, mégis látogatom, és nagyon sajnálom. És érdekes. Mostmár ő is megismer, és sír ha meglát.

Azért írtam mindezt le, mert a ti történetetek is fordulhat ilyen borzalmasra, és akkor lehet, hogy már te is a 3. gyereket szülöd neki.

Én a helyedben most rögtön lépnék! Nem várnám meg a rosszabb időket. Nehéz lesz, de később nem fogod megbánni. A párod nem fog megváltozni, az italról nem fog lemondani. Sok sikert.

2011. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!