Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedthetem nyugodtan a duphast...

Szedthetem nyugodtan a duphastont?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászomot nem sikerült elérnem azonban van egy gyógyszertár ahol ha minden igaz adnak duphaston tablettát.

Szedhetem?

Csak jövőhét közepére va időpontom uh -ra.

Tegnap és ma is volt némi rózsaszín pecsételésem... ilyenkor tudom hogy azt írnak fel.



2021. febr. 14. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdjük az elején mert ez így nagyon zagyva.Miért kell az a gyógyszer neked?Terhes vagy?Hogy kapod meg recept nélkül?
2021. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen terhes vagyok.

5+5nél járok.

Volt egyhe rózsaszínes pecsételésem amitől eléggé megijedtem.

Nem értem el a nőgyógyászomot. Azt tudom hogy ilyen esetbe ezt irják fel.

2021. febr. 14. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
De recept nélkül ki adja oda?Ezt nem értem.Vagy van ismerősöd a gyógyszertárban?Úgy más
2021. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen van
2021. febr. 14. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor úgy megy.Menj el érte és szedd,hátha elmúlik a maszatolás
2021. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Megis vettem

Bízom benne hogy babóc velem marad

2021. febr. 14. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Míg nem görcsölsz és nem piros vér önt el addig nincs olyan nagy gond.A gyógyszer jó lesz
2021. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon bízom benne
2021. febr. 14. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy mertek VÉNYKÖTELES gyógyszereket bekapkodni csak úgy, ráadásul terhesen, hogy egy szakorvos nem adta rá áldását? Meg ezt komolyan az interneten kell megkérdezni? Hívogasd azt az orvost vagy egy másikat, ne vadidegen emberektől kérdezz ilyeneket.
2021. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elárulom hogy ha akkor saját fejre nem kezdem el szedni akkor elveszítem a babát. Hálistennek azóta 13 hetedik hétben járok és 12 hétig szükség volt rá
2021. ápr. 3. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!