Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt közületek olyan,aki...

Van itt közületek olyan,aki megérezte,hogy terhes? Nyílván jóval a pozitív teszt előtt.

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem semmit. Még a pozitív teszt után se.
2021. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
A mell fájdalomnál már sejtettem valamit, de elhessegettem a gondolatot, mert előtte 2 hónappal hagytam abba a gyógyszert és szentül hittem, hogy azért késik már 2 hete. Amikor kiderült, hogy terhes vagyok, akkor nem tudtam elhessegetni a gondolatot, hogy ketten vannak. Aztán kiderült, hogy tényleg ketten vannak.
2021. febr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Biztos le leszek pontozva, de szerintem nem lehet megérezni. Pl.a becsúszott babákat vagy a régóta vágyott babákat nem is szokták megérezni.

Az, hogy valaki eldönti, hogy jöhet a baba, és következő néhány hónapban biztos benne, hogy na most tuti sikerült, és az egyik hónapban be is jön, az nem megérzés, csak számított rá.


Ettől függetlenül korai tünetek lehetnek, de azok sem mindig megbízhatóak, mert könnyen összekeverhetőek a pms tünetekkel.

2021. febr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen,#3-as igazad van
2021. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Na tuti le leszek pontot a ...

#3-as nálunk mind a két gyerkőc "becsúszott". Azaz úgy voltunk velük, hogy jönnek ha akarnak, minden feltétel adott, csak abba hagytuk a védekezést és ennyi.

Mind a kettőt megéreztem. Valahogy nem úgy éreztem magam a bőrömben, mint előtte. Másképpen nem tudom leírni.

Az elsőnél kivártam a mensi idejét a teszttel, a másodikkal nem (mivel még nem jött meg az előző szülés óta). Mind a 2x pozitív teszt lett a vége.


Szóval szerintem meg lehet érezni.

2021. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 3-al!


Nekünk első hónapban összejött a baba. De aznap mikor meg kellett volna jönnie, akkor csak az tűnt fel, hogy nem volt pms tünetem (megjegyzem máskor is volt ilyen, csak akkor még védekeztünk, így egyáltalán nem figyeltem ezekre a dolgokra). Csak azért csináltam aznap reggel egy tesztet, hogy ne hogy elkezdjek agyalni hogy "mi van ha máris teherbe estem". Gondoltam gyorsan pisilek egy negatívat és megy minden tovább a szokott módon. Annyira nem vettem komolyan az egészet hogy nem is vártam ki az eredményt. Hanem félretettem, és kb 5 perc múlva jutott eszembe, hogy megyek kidobom... egyértelmű két csík fogadott. Teljesen megdöbbentem, kicsit sem számítottam rá, mert én úgy hittem hogy lekéstük a peteérést.

2021. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak az elsőnél.

Második harmadiknál semmit.

2021. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi két évig rajta voltunk az ügyön, egyszer éreztem úgy hogy sikerült.Abbol született a ma már 4 éves lányom.
2021. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjem !Az összes babánál még a tesztek előtt! Azt mondta más lettem mindegyiknél:)))
2021. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Én megalmodtam, nem számítottunk ra hogy pont akkor, persze tervezett volt.

Teszteltem és pozitív lett 2x is

2021. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!