Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt közületek olyan,aki...

Van itt közületek olyan,aki megérezte,hogy terhes? Nyílván jóval a pozitív teszt előtt.

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 16:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én eleinte étvágytalan voltam, aztán szoszerint undorodtam az ételektől pár falat után. Csak a leves esett jól. De azt gondoltam, biztos valami betegség motoszkál bennem és az okozza. Pár nappal később (az esedékes mensi napján) gondoltam csinálok egy tesztet, mert azért mégis furcsaltam a dolgot, korábban nem történt velem ilyesmi.

Full pozitív lett :)

(Egyébként valószínűleg az esetek többségében tényleg nincs előjele..)

2021. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kitöltöttem egy pohár bort.. De nem tudom leírni az érzést. Undor és rosszullét fogott el, pedig a kedvenc boromból kortyoltam..Majd mosogatni kezdtem. A reggeli rántotta picit bele volt száradva a serpenyőbe, ettől szabályosan öklendezni kezdtem, és hát nem jutottam el a fürdőszobáig, gyakorlatilag végighánytam a lakást. Nem túl kedves történet. Tudom, hogy tünetek csak később jelentkezhetnek, lehet, hogy mindez mástól volt, de felébresztették bennem a gyanút, és valóban örvendezhettünk a jó hírnek :)
2021. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem folyton hanyingerem volt, fajt a derekam, faradt voltam es nyugos.

De a teszt 2x is negativat jelzett. Majd december 24-en reggel mar nem hagyott nyugodni a dolog. Es pozitiv lett :)

Van egy csoda 17 honapos kis fiunk.

2021. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt alul a hasam, mintha izomlázam lenne és fel is fáztam volna egyszerre. A melleim is máshogy, máshol fájtak, mint mielőtt megjött. Meg se vártam, hogy ne jöjjön meg, 2 nappal korábban délután pozitívat teszteltem.


Szerintem ezt is embere válogatja. Én pl a peteérést is éreztem abban a hónapban. Érdekes a női test egyébként. 😊

2021. febr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnál nem éreztem semmit.

Második terhességemnél sem, az vetélés lett.

Mindegyik első hónapban sikerült, így nem is nagyon kutattam a tüneteket.


Most 9hónap után lettem terhes. Most a nemvárt elött 1 héttel kb 2db 200asnyi vérfolt lett reggelre a bugyimon. Utána semmi. Onnan tudtam, ez a beágyazódás lehetett, terhes vagyok. Rá 2 napra iszonyú mellfeszülés, ami azóta sem múlik, elötte csak a fiammal való terhességemnél volt ilyen. Nemvárt utani nap délután nagyon erős pozitív lett a teszt.


Egyébként anya vette mind3x észre rajtam. Hogy valahogy mashogy nézek ki, biztos sikerült. Mind a 3x bejött neki.

2021. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Persze, egy éven át minden hónpban megéreztem. Csak nem voltam terhes.
2021. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak második hónapja próbálkoztunk, és mivel épp költözés volt, alig voltunk együtt, én teljesen abban a hitben voltam, hogy ez most úgyse jött össze, nem is érzek semmit, csak a sima pms tüneteket. Legyintettem, hogy jó mindegy, majd legközelebb igyekszünk jó időben is együtt lenni, ezzel meg most így jártunk.


Menzesz napján reggel nem jött meg, de gondoltam na jó akkor tesztelek, hogy lenyugodjon az agyam és mehessek dolgozni, megcsináltam a tesztet, és kb egyből két csíkos lett.


Én meg pislogtam, hogy pardon? :D


De utána pár nap múlva rettentő durván bedurrantak a melleim (azóta is állandóan fájnak), ami nem jellemző pmsre, legalábbis ennyire nem, szóval az lehet gyanús lett volna, ha nem tesztelek még pár napig.

2021. febr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megosztottátok velem a gondolataitokat. Érdekes a női test,valóban.

Én a fiammal semmit sem éreztem,bár a férjem azt mondta,hogy fura vagyok és vegyek egy tesztet:) ekkor már 2 hete késett,de pár havonta csinált ilyet,így nem volt gyanus.


Rá 6 évre sikerült teherbe esnem,akkor egyértelműen tudtam már a 6.dpo-n,soha előtte nem éreztem hasonlót. Görcsölt a hasam,szinte biztosra vettem,hogy beágyazódás. Így volt,csak ő 8 hetesen angyalka lett.


Rá 4 hónapra a 7.-8.dpo-n aludtam,bőgtem(a semmin),görcsöltem egész nap. Ekkor már mondta a férjem,hogy tuti baba,de nyílván ez csak a 14.dpo-n derült ki.


Hogy véletlenek-e ezek avagy sem,azt nem tudom,de abban hiszek,hogy a szervezet,testünk jelez. Esetemben mögöttünk volt 6 sikertelen év,addigra már mindent kitalasztaltam a hormonjaimmal,testem változásáv kapcsolatban és soha máskor nem is éreztem azt,hogy sikerült,csak annál a 2 esetnél.

2021. febr. 15. 14:59
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott a válaszok kapcsán egy érdekesség.


Én azt írtam nem éreztem. De kiderült hogy a kolléganőim akik nem is tudták hogy próbálkozunk már a teszt előtti napokban azt találgatták, hogy terhes vagyok-e, mert valahogy más lett az arcom.


6-os voltam.

2021. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen. Igaz, hogy késett a menstruációm és csak pecsételgettem, de tudtam, hogy ez nem stressz vagy hasonló miatt késik így nem is lepődtem meg, mikor pozitívat teszteltem.
2021. febr. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!