Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 napja voltam ET-n vagyis...

9 napja voltam ET-n vagyis beültetésen (5 napos embriókat ültettek be). Ma reggel negatívat teszteltem. :- ( Korai volt, vagy nem sikerült?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lombikbébik terén nem vagyok járatos, de ha azt számolom, amit írtál, szerintem 14 napos terhességet még nem mutat ki a teszt. Lehet, hogy beültetéskor nem így számolnak, de nekem csak a 4 hét+3 napos terhességet mutatta ki először a teszt. Nem tudom, mivel teszteltál, de lehet, hogy kellene venned egy 10-es érzékenységűt, azzal talán. Nekem annó 25-ös volt. Minden jót, és nagyon drukkolok!!!
2010. aug. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megint én :-) Épp van itthon egy tesztem, elolvastam, a menzesz elmaradását követő napon már kimutatja a terhességet. Ami ugyen, ha 28 naposak a ciklusaid, akkor 29 napos terhességet jelent. Nem? Lombiknál másképp kell számolni? Nem mondta a doki? Még egyszer nagyon szorítok, és írj, ha van valami fejlemény. Üdv, Anett
2010. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korai volt a teszt, még nem ágyazódtak be. Türelem, én meg drukkolok!
2010. aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most néztem meg megint a tesztet, és ha az ablaknál állva nézem, akkor megjelenik egy nagyon-nagyon halvány második csík?! Vagy csak a szemem káprázik?!
2010. aug. 17. 08:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ET-m volt, de viszont nem teszteltem, mert nem mertem! Nekem a vv-ből megállapitottak, aztán később Uh-val is! De sok ismerősöm csak 12. napon tesztel, és mind pozit mutatott nekik, viszont a vv-re 14.nap kell menni! Ugyhogy nálad semmi sincs vesztve! Vegyél 10 és 25 érzékenységű tesztet, és csak 3 nap mulva tesztelj ujra, addig a Hcg-d is erősödik jobban! Nagyon nagyon drukkolok, aztán majd írj! :) 27+5 heteske
2010. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!