Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy a hátamon fekszem?...

Baj, hogy a hátamon fekszem? Az oldalamon nem tudok, mert a picibabámnak nem tetszik, egyfolytában mocorog bármelyik felemre fekszem.29 hetes.

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy feküdj, ahogy neked kényelmes, és ahogy a babád engedi, akár háton is!
2008. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ahogy jól érzitek magatokat mindketten.
2008. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)Csak már olvastam itt,hogy nem jó a háton fekvés.:(
2008. dec. 3. 14:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Szeintem viszont nem tesz jót, sem neked, sem a babának.

Legalábbis én ezt magamon tapasztaltam, ha a hátamon fekszem, egy idő után elkezdek szédülni. A babával kapcsolatban pedig olvastam, hogy a súlya elszorít olyan fontos ereket, aminek következtében nem jut elég oxigénhez.

2008. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit zavar a hátonfekvés, nem mindenki szédül tőle. Ha a baba nem jutna elég oxigénhez, akkor úgyis jelezné valamilyen formában, és akkor el tud fordulni a kismama.

Én mindenhol azt olvasom, hogy a kismama aludjon a bal oldalán, mert akkor a legjobb a baba ellátása, viszont az én babám nem szereti, én kizárólag jobb oldalon tudok aludni.

Amíg a mamának kényelmes a hátonfekvés, addig a babának nem lehet semmi baja!

2008. dec. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nehéz kérdés, mert ha érzed, hogy rugdal a baba, nem tudhatjuk ugye, hogy csak helyezkedik, vagy tényleg nem tetszik neki az a fekvési helyzet. Korábban ha a hátamra feküdtem, egyből össze-vissza bokszolt, ezért inkább nem erőltettem. Most már nem tiltakozik, viszont egy idő után nem kapok levegőt háton. Így elfordulok oldalra, de akkor is van hogy nagyon kapálózik. Ilyenkor átfordulok. Nem tudom, te hogy vagy vele, de én képtelen vagyok rájönni, hogy neki mi a jó.

szintén 29 hetes

2008. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én se tudom mi a jó neki!A mozgása azért van mert,jól érzi magát,de lehet épp az ellenkezőjét jelenti.Sajnos nem tudjuk mit éreznek.:-)
2008. dec. 3. 16:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tényleg úgy aludj csak, ahogy jól esik, szóval nyugodtan, az orvos is mondta nekem. Egyébként ugyanúgy vagyok, mint te, csak háton megy, és egyik oldalon sem.


Boldog babavárást!

34 hetes

2008. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!