Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 22.heténél normális...

Terhesség 22.heténél normális lehet a kissé fájdalmas vizelési inger ?

Figyelt kérdés

Amióta terhes vagyok, azóta nagyon gyakran kell pisilnem, de az utobbi 3-4 hétben vettem észre, hogy ha pisilnem kell akkor elkezd befeszülni a hasam allja és picit fájni a húgyhólyagom körül. Olyan érzés mintha teljesen tele lennék vizelettel, végül meg alig jön valami. Vagy pedig tovább kell várnom wcn ülve, amire úgy érzem, hogy kipisiltem magam. Lehetséges hogy a babus nyomja a húgyhólyagot? Nektek milyen változások következtek be a pisilésben, amióta terhesek vagytok ? Mi számít nem normálisnak ?

Köszönöm a válaszaitokat


2021. febr. 19. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem a vesetágulat jár ilyen tünetekkel.

36+4hkm

2021. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hólyaggyulladás lesz. Amikor a baba nyomja, rúgja azt érzed és az nem úgy fáj, inkább kellemetlen és sűrű vizelési ingerrel jár. Na és még nem is akkora a baba, szóval mindenképp orvoshoz mennék, esélyes, hogy kapsz Monuralt vagy valami antibiotikumot. Vizeletet is vigyél. Nézesd meg magad, mert egy felszálló húgyúti fertőzés koraszüléshez vezethet(sajnos egy ismerősöm így járt és megszülte az 5 hónapos babáját, aki elhunyt)
2021. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem,ez egyáltalán nem normális,valszeg össze szedtél valamit.
2021. febr. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem ugyenez van. Ég annnyi, hogy nekem amikor kiürül is bele nyilal a fájdalom a hasam aljába.

Antibiotikumot kaptam rá.

Menj orvoshoz, az a biztos.

2021. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Először úgy gonodoltam, hogy ez csak a növekvő nyomás végett van, de válaszaitokat olvasva talán több lehet ez mögött nekem is és tényleg jobb lesz orvoshoz mennem.
2021. febr. 20. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:
kérdező:vesetágulatod volt?
2021. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt semmi baj végül. A baba nyomta a húgyhólyagom.
2021. szept. 14. 09:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megszültél azota,akkor Gratulálok. ha csak baba csinálta,akkor az még vesetágulatnál jobb,de ugyanugy fájdalmas
2021. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megszültem igen, köszönöm :) azóta megszűntek a vizeléssel kapcsolatos problémáim, azóta minden normális.
2021. szept. 16. 07:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor krédező meg nyugodtál megszünt szülés után és csak baba szorakozott hugyholyagodda
2021. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!