Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt anyukák akik...

Tapasztalt anyukák akik voltak már terhesek. Látszódik már vmi?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom korai lenne ha bármi is látszódna ilyenkor pláne első terhességnél. Inkább csak kiváncsi vagyok. Ma vagyok 12+2 hetes. Tudom h a felső rész az a sima pocakom (hasam). Viszont arra lennék kiváncsi h a bugyi vonalnál az a nagyon enyhe kidudorodás már lehet a méhem ahogy kezd kinőni a szemérem csont mögül? Pár napja már nem érzetem semmit a méhemnél viszont ma már kezd ilyen enyhe feszítő érzésem lenni, mikor nyúlnak a méhszalagok. Köszi előre is a segítséget. Első terhességem amivel idáig eljutottam. Azért vagyok ilyen tanácstalan.

[link]


2021. febr. 21. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem. Csak egy kis háj.
2021. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát háj egy deka nincs rajta 😂😂 savanyú a szőlő?

Egyébként picit látszik, de ez lehet még csak puffadas is. Szóval ha találkoznánk nem kiáltanék fel, hogy gratulálok.

2021. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Inkább puffadás, először lejjebb kerekedsz :)
2021. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Elszakadt a bugyid.
2021. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az észrevételt utolsó...😂
2021. febr. 21. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Miért nyomod ki a hasad? Látszik ám.
2021. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem igen, ez már az. :)

Nekem is ilyen volt az elsőnél. Másodikat sikerült +15 kilóval kezdenem, ott sokáig nem látszott, hogy terhes vagyok.

2021. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7es. Esküszöm h itt még be is húztam kicsit. Ha elengedtem volna durván nagy lett volna.
2021. febr. 21. 17:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagyis 6osnak szólt az utóbbi bocsi
2021. febr. 21. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!