Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitiv teszt?

Halvány pozitiv teszt?

Figyelt kérdés

Rendszertelen a menstruáciom. Volt már 42 napos ciklusom is.

A párommal rendszeres nemi èletet èlünk megszakítással.feb.8 jött meg (5 napig tart) a menstruácio lejárta után 4-5 napppal együtt voltunk a párommal.Tegnap azaz feb.24 teszteltem ès lett egy halvány pozitiv szerintetek tènyleg lehetek terhes ? Vagy csak a teszt csapott be azzal a halvány csikkal?

19/L


2021. febr. 25. 21:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%

Mindenféle rosszindulat nélkül mondom, 19 évesen még tanulni kellene és/vagy dolgozni. Nem árt előtte kicsit felkészülni több szempontból is a gyeremkevállalásra.

Mikor ennyi idős voltam nekem eszembe sem jutott a babázás ( nem , nem vagyok karrierista), fontos volt a továbbtanulás , utána a munkába állás . Most 29 évesen érzem azt, hogy merek gyereket vállalni, nyilván ehhez kellett az is,hogy megtaláljam életem párját.

2021. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
51%
Biztos támogatják pénzzel. Nem kell aggódni a kérdezőért.
2021. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
A sulival vègeztem 3 ève van párkapcsolatom közel 1 ève külföldön dolgozunk együtt. Minden ember más és máshogyan tervezi az életèt. Amúgy ha olvastad a kèrdèst akkor láttad amit irtam mármint azt hogy nem próbalkozunk a babával csak ha esetleg be csúszna sem sokozna problèmát.
2021. febr. 26. 21:29
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem támogat senki mivel dolgozom :)
2021. febr. 26. 21:33
 25/29 anonim ***** válasza:
55%

21-es vagyok. Igen olvastam, csak tudod nekem elég furcsa mikor valakinek ennyi idősen nem gond a gyerekvállalás.

Elég sok 18-20 ... stb éves fiatal lányt látok mostanság , aki lazán vállalja a gyereket a semmire, aztán mikor rájön, hogy mennyi mindenből kimarad élete végéig bánja . Nyilván te szerencsésebb vagy , viszont úgy gondolom továbbra is ráértek még.

2021. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem vagyok várandós.Nem hiszem hogy èn lennèk az egyetlen ember aki 19 évesen tesztet csinalt.
2021. febr. 26. 21:37
 27/29 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is rá èrünk ès nem tervezünk egyenlőre babát.Csak furcsa volt nekem a teszt eredmènyt ès gondoltam meg kèrdezem a vèlemènyeteket róla :)
2021. febr. 26. 21:41
 28/29 anonim ***** válasza:
60%
#25: Mostanában az a trend, hogy korán szülnek, nagy a szerelem, majd 2-3 év és szakítanak/válnak, aztán újabb párt találnak akitől ismét szülnek. :D Sok ilyen van. Ez is egy életforma...
2021. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Valakinek biztosan 😃 Hát igen sok ilyen van ez tèny ès való,a gyerekkel együtt jönnek az igazán nagy gondok de ez igazából szerintem bármelyik èletkorban törtènhet így 30 èvesen is első baba utan is èpp ugy el lehet válni ès utána más párt találni mint mondjuk 20-21 èvesen :))
2021. febr. 26. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!