Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár csepp halvány barna...

Pár csepp halvány barna folyás bajt jelent? 7+2

Figyelt kérdés

Utrogestan hüvelykapszulát szedek a pozitív teszt óta. Dokinál még nem voltam, keddre van időpontom. Kb 1 órával ezelőtt pár csepp halvány barna folt volt a tisztasági betéten. Amikor feltettem ez után a bogyót, nem tapasztaltam semmi vérzést, teljesen fehér volt a tabletta maradéka, ami az ujjamra került, amikor felnyúltam.

Azóta nem tapasztaltam semmiféle folyást, se barnát, se semmilyet egyelőre, pedig 10 percenként rohangálok a wc-re.

Most gondolkodom azon, hogy pár napja nagyon enyhültek is a tüneteim... Ti mit csinálnátok a helyemben? Várnátok még? Bajt jelenthet?


2021. febr. 26. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Én azért elmennék orvoshoz.
2021. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is elmennék orvoshoz, tapasztalatból mondom. Nálam is ez volt, pici pecsételés, azonnal hívtuk a dolgot és mentünk is UH-ra. Nem részletezem, csak annyi, hogy esetünkben nem lett jó vége. DE, minden terhesség más. Van akinél a test emlékszik a menstruációra és emiatt pecsétel, van aki vérzik is (aki nem optimális), de ha időben megy dokihoz, akár 100%-ban megoldható probléma.
2021. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
*azonnal hívtuk a dokit (aut.korrektor)
2021. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az se jó ötlet, ha saját szakálladra, orvosi ellenőrzés nélkül szedsz progit. Ha az a gyanúd, hogy szükség van rá, akkor már sokkal korábban orvoshoz kellett volna menned. Úgyhogy én indulnék azonnal a helyedben.
2021. febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, beszéltem a dokival. Azt mondta, hogy sok mindent ezzel nem tud kezdeni, max megnézni a babát. Mivel már szedem a progit, mást ő sem tud tenni, ha el akar menni a baba. Ha lesz vérzés vagy bármi rosszabb lesz, menjek, de ezzel még felesleges.

Egyébként nem is értem, hogy gondolod, hogy egy vényköteles gyógyszert saját szakállamra szedek. Nyilván van oka és előzménye és a dokim tudja, mit miért csinál

2021. febr. 26. 10:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, megpattanhatott egy hajszálér is és emiatt is lehetett pl. De probléma is lehet, ezt orvos tudná megmondani. Viszont mivel friss vért nem látsz, nem gondolnék komoly gondra. Görcsök nincsenek? Azért nem ártana, ha látna doki.
2021. febr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Igazából egy UH már csak megnyugtatásként is jó lenne. Persze én magamból indulok ki, azt mondom/mondhatom csak, amit én tennék.


Én elmentem (november), megcsinálták az UH-t, nem is az orvosom fogadott, mert ugye nem tudott csak úgy oda repülni, amikor én betelefonáltam. Totál nyugodt volt a másik orvos, merthogy ilyen előfordul, de hogy a kismama megnyugodjon, csináljuk meg az UH-t. Hát sajnos már nem élt a piciként...két nappal előtte meg tökéletes értékek voltak + szívhang. Rögtön hívták az én orvosomat, csináltak egy hüvelyi UH-t, hogy 100 % legyen, de az is ugyanazt az eredményt hozta. Ne haragudj kérdező, nem azért írtam ezt, mert ijesztgetni akarlak, jómagam sem szívesen gondolok vissza erre az időszakra... Csak megosztottam a sajnálatos tapasztalatomat. És mindez egy ici-pici rózsaszínes folyás volt...


Az igaz, hogy az orvos nem tud csodát tenni, ha tényleg el akar menni a picike, nem tudja egyik orvos sem megakadályozni, de meg tud nyugtatni. Illetve tudni fogod, hogy mi az ábra, nem találgatsz, aggódsz - ami ugyancsak nem jó terhesség alatt.

2021. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: én 7+5 hetes voltam.
2021. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek. És azóta se volt semmi se a tisztaságin, se a wc papíron
2021. febr. 26. 11:15
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
#5: azért, mert azt írtad, hogy szeded, de dokinál még nem voltál. És a gyk-n kérdezed, hogy mit kéne tenned, holott ha doki kifejezetten előzetes céllal írta fel, nyilván el kellett volna mondja, hogy ilyen esetben mit tegyél, mikor jelentkezzél. És harmadszor pedig azért, mert egészen megdöbbentően sok az idióta a gyk-n, akik igenis képesek bármiféle utánagondolás nélkül vényköteles gyógyszert szerezni vagy maradékból beszedni csak úgy, saját ötlettől vezérelve.
2021. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!