Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány rózsaszínes folyás...

Halvány rózsaszínes folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztus 22-én volt az utolsó menstruációm első napja. Szerdán(09.23.) pozitívat teszteltem, digitális teszt 1-2 hetet írt. Nőgyógyászhoz Október 6-ra kaptam időpontot. Tegnap este azonban pisilés után halványrózsaszínes volt a wc papír , reggel szintén. Nagyon elkezdtem aggódni, 2 éve próbálkozunk, és soha nem volt még halvány pozitív tesztem sem. Délelőtt elmentem a helyi kórház nőgyógyászati ügyeletére, ahol hüvelyi ultrahangon nem látott még a doktorúr petezsákot. A papíromra azt írták, hogy a méhnyálkahártya 9,7 mm. A rózsaszínes folyás még most estére is fenn áll, ugyan nagyon enyhén , de ott van , engem pedig nagyon aggaszt :(

Valaki járt már így? Mi lett a vége?


2020. szept. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
10 nőből 7 tapasztal kisebb-nagyobb mennyiségű vérzést az első trimeszterben, ezeknek a terhességeknek a fele marad meg. Barátnőmnek is volt egy kis rózsaszínes folyása 5 hetesen, azóta 13 hetes és minden oké. Nyilván olyan is van, akinek ebből missed ab. vagy komplett vetélés lett. Nem írtak fel progeszteront?
2020. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Nem írtak fel semmit, annyit mondott ,hogy 6.-ig ágynyugalom.

2020. szept. 27. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:

3× jartam igy, kétszer mensi lett belole. A 3.nal nagyon alapos ugyeletes doki volt, de nekem latta mar a p.zsakot, igy kaptam progit.

Magneziumot valami jo minosegut vegyél be 500as mehet nyugodtan, es fekudj. Mast sajnos nem tudsz tenni. Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

2020. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam ugyanezt, nagyon halvány rózsaszín folyásom volt, körülbelül három napig, a pozitív teszt után, a menzesz idejében. Voltam nőgyógyásznál, nekem sem látott petezsákot csak felritkulást. Azóta is minden rendben van, 16 hetes vagyok már. Drukkolok, hogy nálad is minden rendben legyen, ez még nem feltétlenül jelent rosszat.
2020. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kata 26 válasza:

Majd írd meg kérlek hogy mi lett Veled.

Szorítok Neked!

2020. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltam dokinál, és már látszik a kisbabám, szerencsére jó helyen is van :) Valószínűleg később fogant , szívhangja nincs még, 2 hét múlva megyek vissza :)

2020. okt. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!