Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A koronavírus járvány alatt,ho...

A koronavírus járvány alatt,hogy alakul a terhesség vizsgálatok kismamának és az apukáknál?

Figyelt kérdés
maszkviselés,apuka nem mehet be ilyenekre gondolok

2021. febr. 28. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak az elején járok, maszkban kell mennem, férjem nem jöhet velem. De vizsgálat van ugyanúgy.
2021. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

szerintem az apukáknál most sem kell

¯\_(ツ)_/¯

2021. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
A genetikai uh-ra 5 héttel ezelőtt bejöhetett a férjem, a sima vizsgálatokra nem. Maszkban kell lenni, de ugyanúgy vannak vizsgálatok (mint ahogy szemészet, fülészet, fogászat és minden más).
2021. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (Békés megye) apuka nem jöhet be UH-ra, folyosón várhat. Kötelező a maszk folyamatosan.
2021. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnál kötelező a maszk. Kísérő még a váróba sem jöhetett be (sztk). Magán orvosnál az időpont előtt 5 perccel lehetett csak bemenni a váróba. Vérvételen szuper volt. Sehol egy ember, a kismamák nem várakozhattak a folyosón cukorterhelés után, nem volt tömeg.
2021. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi magánba járunk, az első vizsgálatokra még nem jöhetett be apuka, 12. hét után már jöhetett maszkkal, azzal a feltétellel, hogy a rendelési idő végére kapunk időpontot. A klinikára, terhesgondozóba viszont nem jöhet kísérő, szóval a genetikai vizsgálatokra és a gondozóba, vérvételre egyedül mentem. (Szeged)

Természetesen a kismamáknak kötelező a maszk mindenhol, vizsgálat közben is.

2021. febr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanúgy a zsúfolt kis folyosón váróteremben kell várakozni a többi 5-8 kismamaval. De amúgy vannak vizsgálatok, de 5 perc alatt uh-oz az sztk-ban.
2021. márc. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi magánba járunk, a férjem bejöhet a vizsgálatokra velem maszkban mindketten. Egyébként orvos függő, magánban is, szóval örülök hogy én ilyet találtam :)
2021. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan májusban már megszületett a kisfiam,de apuka szülésnél ott lehetett maszkban,vizsgálatokon nem, kivéve mikor maganba mentünk uh-ra,ott lehetett 1 kísérő. Minden vizsgálat ugyanúgy volt, időpontra, vérvételnél többen is vártunk.
2021. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még a kórházba se jöhetett be a vizsgálatokra és Uh-kra se. Én meg mindig maszkban papírt kitöltve ugye. Amikor befeküdtem küldhettek csomagot a recepción kellett hagyni és felhozták( kaját, betét, pelenka bármit.) szülés maszkban apa oda már bejöhetett. Végig ott volt plusz 2 aranyóra együtt <3 du 5kor született meg a kicsi és 7után ment csak el , de nem volt kötelező így se még csak haza kellett jönnie már:) én meg ugye kidőltem:D de látogatni már egyáltalán nem legközelebb a parkolóban találkoztunk:)
2021. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!