Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gynoxin hüvelykúp 7 hetes...

Gynoxin hüvelykúp 7 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Enyhe folyásomra írta ezt fel az orvos, 3 napig kellene esténként használni. Viszont rá van írva, hogy terhesen nem ajánlott. Akinek kellett használnia, lett baj miatta?

Nem értem, hogy miért kell egyébként, az első terhességemnél végig volt folyásom, akkor nem kellett semmit sem használnom ellene, babám sem lett koraszülött (41 héten született). Tapasztalat? A folyáson (színtelen) kívül pedig nincs semmi tünet, ami gombás fertőzésre utalna.


2021. márc. 1. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nekem a beliema-t(nem tudom hirtelen hogy kell írni😂) javasoltak a patikában, talán kettőt használtam el szinten este kellett fel helyezni, és el is múlt.

Én úgy tudom hogy olyan gyógyszert nem szabad használni, amire rá van irva hogy terheseknek nem ajánlott, mert nem véletlen. De nem ijesztgetni akarlak, de ez nekem fura. Hívd fel a nogyogyaszod És kérdezz rá, vagyis én ezt tennem. Most volt egy vetelesem, én már semmin nem fogok kockáztatni.(mármint ha újra teherbe esek)

2021. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!