Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok akik voltak Bp-en a 4D...

Lányok akik voltak Bp-en a 4D Genesisben, tennétek fel képet milyen minőségü lett? Szeretnénk elmenni a férjemmel, de messzebbről mennénk, így kíváncsi vagyok, hogy ki milyen képet kapott ott.

Figyelt kérdés

A honlapot már néztem, de oda a legjobb minőségü fotókat teszik úgy is.

Köszönöm szépen :)


2010. aug. 18. 08:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És mennyi idő mire kapunk időpontot? Székesfehérvárról mennénk:)
2010. aug. 18. 08:11
 2/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Itt a két lányom, 27 hetesek.

Mi már összesen 5 alkalommal voltunk ebben a 4D szalonban, szerintem nagyon szuper hely. Sok barátnőm itt volt, mindenki nagyon dicséri!

2010. aug. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok, de a kép minősége attól is függ, hogy hány hetes vagy, és hogy hogyan fekszik a babád. A gépük szuper, és a szonográfus nőcik is szuperek, rajtuk nem múlik a jó minőség, a többi már tőled függ :)

Pár nappal előtte azért érdemes telefonálni!

2010. aug. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jajj, de szuper képek, nagyon szépek a csajok, és már most látni a vonásokat, hogy kislányok. :)))))) Megszülettek már a lányok? Mennyire hasonlított az uh-s fotó, a valódi arcukhoz? Nekünk is kislányt mondtak, de amíg nem látom, hogy mi van a lába között, addig nem merem bele élni magam. :)
2010. aug. 18. 08:17
 5/16 A kérdező kommentje:
Most vagyok 22 hetes :) Mikor érdemes menni?
2010. aug. 18. 08:17
 6/16 anonim ***** válasza:
a képek minősége nem csak az UH géptől függ, hanem az anyai hasfal vastagságától is.
2010. aug. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mi itt voltunk,24 hetes voltam.nem lett sok jó kép,mert a kisfiam szégyellős volt és hol a lepénybe bújt bele,hol a kezét tette az arca elé.másfél órát küzdött a szonográfus,de nem rajta múlt.szerintem jó hely,megéri elmenni.
2010. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én mind a két lányommal hozzájuk jártam, mert az orvosmnak nem volt magánrendelője és a kórházban meg nem kaptam képet és engem megnyugtatott a szaktudásuk. Mind a ketten kitűnő szonográfusok, előtte szülésznők voltak, úgyhogy minden kérdésemre kimerítő választ adtak. Az első lányomnál sokat híztam és vastag volt a hasfalam, de még így is képesek voltak jó képet csinálni róla, a másodiknál 8 kg-t híztam és kicsit több volt a magzatvíz, így gyönyörű és tiszta képeket kaptunk. A DOTE-n is ilyen gép van, az országban ez a kettő van, úgyhogy nyugodtan jelentkezz be, nem fogsz csalódni. Nekem ha nagyon aggódtam, volt hogy másnapra adtak időpontot. Priviben küldök képet is szívesen.
2010. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim anno azt mondta, hogy a 28-30. hét idején érdemes 4D-re menni, mert akkor termelődik a legtöbb magzatvíz és (többek között) ez szükséges a jó képek elkészítéséhez.

Egyébként én is itt voltam 28 hetesen, nagy élmény volt, így csak ajánlani tudom.

2010. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 22 hetes vagyok és fehérvár melett lakom. Mi voltunk 16 hetesen a 4d genesisben. Nem lett jó az afp és még aznap este kaptam időpontot. Végtelenül kedvesek voltak hozzánk. Másfél óráig ott voltunk. Mindent alaposan megvizsgált vagy ötször. Már akkor megmondta hogy kislány. Nekünk örök életre egy emlék marad. Mi voltunk fehérváron is az első kislánnyal 4dn. Ég és föld a különbség. Akkor valószínű találkozunk Decemberben a kórházban. Én dec . 14 re vagyok kiírva.
2010. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!