Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok akik voltak Bp-en a 4D...

Lányok akik voltak Bp-en a 4D Genesisben, tennétek fel képet milyen minőségü lett? Szeretnénk elmenni a férjemmel, de messzebbről mennénk, így kíváncsi vagyok, hogy ki milyen képet kapott ott.

Figyelt kérdés

A honlapot már néztem, de oda a legjobb minőségü fotókat teszik úgy is.

Köszönöm szépen :)


2010. aug. 18. 08:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ket fiamrol vegyesen:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mi osszesen negyszer voltunk a ket terhesseg alatt, a legkorabbi 4D-s uh 16 hetesen volt, ezek a kepek 30-32. hetrol valok.

Nekem ez a rendelo mindent megadott, amit vartam a 4d-s uhtol, maximalisan jol ereztuk magunkat, kedvesek voltak, megadtak, amit a penzunkert vartunk. Mivel szerintem ezt jobban nem lehet csinalni, ettol jobb nem lehetett volna, igy ha meg egyszer terhes lennenk eszembe sem jutna mas helyet kiprobalni.

En altalaban 2-3 hettel korabban kertem idopontot, mint ahogy menni szerettunk volna, de az utolso alkalommal egy hettel karacsony elott jott ram, hogy menni akarok (a sajat doki megijesztett, mert azt mondta, hogy szerinte nagyon kicsi a baba, de uh-t epp nem tudott csinalni es csak szilveszter utan hivott vissza). Szoval akkor a nagy karacsonyi hajtas ellenere harom nappal kesobb mehettunk.

2010. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én 21 hetes leszek jövőhéten, és 26-ra kaptam időpontot. Nagyon kedvesek voltak a telefonban, és a tapasztalt barátnők elmondása alapján a vizsgálaton is azok lesznek.

Az én ismerődöm állítja,hogy neki 21 hetesen csinálták a legjobb képeket, így én is akkor megyek.

Amúgy azt mondták, hogy pár nappal a vizsgálat előtt célszerű időpontot kérni.


Boldog babavárást!

2010. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a csodás fotókat! :) Sajna az én hasfalam elég vasdtag, mert túlsúllyal kezdtem a terhességet. :( Akkor ezek szerint nem is lesznek majd ilyen szép képeim amilyeneket ti küldtetek? :( Földimnek üzenem, hogy én 18-ra várom. :))))) Lehet, hogy talizunk majd. :))) Tudjátok a nemét?
2010. aug. 18. 11:12
 14/16 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Az első lányom már megszületett, ő 20 hónapos. Nagyon hasonlított magára (és az apukájára), amikor megszületett. Ezen a fotón pont nem látszik, de egy másikon igen, hogy van kis mosolygödröcskéje, és az megvolt 27 hetesen is, és azóta is :)

A második lányom még csak 30+5 hetes pocakos.

Mi mindkétszer a 27.héten voltunk, szerintem a 24-29.hétig érdemes menni.

Minden jót!

2010. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fehérvár melletti vagyok: Eddig kislányt mondtak mindenhol. A vastag hasfalra visszatérve , nekem is az van mégis tök jól lehetett látni . Sajna most képet nem tudok feltölteni. Még egy dolog. Ha kocsival mentek akkor az utcában simán tudtok parkolni. Mi pont előtte álltunk meg.
2010. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 nini24 ***** válasza:

Szia!

20 kg felesleggel kezdtem a terhességet, 158cm-hez 75kg! És mutatnám a képeimet:) 25. hétben voltunk, akkor 7kg-al voltam nehezebb a kezdéshez képest, és babuci feje végig a méhfalban volt :)) De küzdöttünk :)) És megérte! :) Kicsiányka:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!