Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4d genesisben van genetikai...

A 4d genesisben van genetikai ultrahang és orvosi szakvéleményt is adnak?

Figyelt kérdés

A honlapon csak annyi van, hogy adnak leletet, de más helyeken az is oda van írva, hogy genetikai ultrahang és orvosi szakvélemény, a babamozin felül.

Illetve ez sokat számít?


2010. febr. 3. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 20. hétben voltam náluk 4d-n, tehát a 18. heti genetikai uh lelete már a kezemben volt. Kb. 45 percig vizsgálgatta egy nagyon kedves szonográfus hölgy a babát, a méreteit, a méhlepény helyzetét stb., és a képeken felül kaptunk egy "szakvéleményt" is, ami tartalmazta nagyjából azokat az adatokat, amiket a 18. heti ultrahang-lelet is. Erre gondoltál? Meg rajta volt, hogy a nem-is-tudom-milyen protokoll szerint kóros eltérés nem látható.
2010. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy nem tudom mi a különbség? Jó e, ha van orvosi szakvéleményem, vagy teljesen felesleges, mert így is megnézik rendesen? Szóval nemcsak mozizgatni szeretnénk, hanem tudni szeretnénk, hogy jól van e?
2010. febr. 3. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mindent nézetek a genesisben, 12 és 18 hetesen is, tehát az orrcsonttól, a nyakiredőig, valamint a 18 hetesen is amit kell. Nem csak moziztunk. :) Nagyon jó volt és kb 45-50 percig voltunk.
2010. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!