Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második/harmadik terhesség...

Második/harmadik terhesség mennyire volt más élmény, mint az első?

Figyelt kérdés
És itt elsősorban arra gondolok, hogy míg pl az elsőnél van idő pocakot simogatva ábrándozni róla, milyen lesz majd, a többediknél az ember van, hogy egész napra el is felejti, hogy terhes, annyira nincs ideje ezzel foglalkozni. Nálatok is így volt?
2021. márc. 3. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 8 év van a két gyerek között, így ilyen szempontból amit írtál nem igazán lett volna különbség, de miután a kicsivel pont az első hullám idején voltam terhes, így mégis más lett. Itthon voltam az elsős fiammal veszélyeztetett terhesen, küzdöttünk a digitális oktatásnak csúfolt borzalommal, mellette próbáltam lekötni az energiáit. Nem mehettünk sehová, kimaradt a vásárolgatás, az, hogy együtt várjuk a családdal, közeli barátokkal a kicsit. Nem volt így igazán jó, de elmúlt, ma már van egy 6 hónapos nagylányom is :)
2021. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy simogattam a negyediknél is a hasam, mint az elsőnèl. 😊
2021. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt, hogy szinte elfelejtettem, hogy terhes vagyok, de csak azért, mert a másfél éves lányom kitöltötte minden percemet. De ugyanúgy vártam, simogattam a hasam. Annyiból volt más, hogy kevésbé aggódtam túl a dolgokat, lazábban vettem például az orvosi vizsgálatokat is.
2021. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsonel dolgoztam, 33.het utan kellett volna pocakot simogatni, de rohangalos tipus vagyok.

Masodiknal volt egy majdnem ket evesem plusz a vegere kiderult h csal a ferjem es valtam, stresszes lett.


Harmadik hasonlo mint #1esnel, nagy korkulonbseg 7-9ev, homeoffice 35.hetig, homeschooling es veszelyeztetett terhesseg, na meg a 2 gyerek es apro-csepro gondjaik, betegsegeik. Viszont ahogy o is irta, a tavalyi evet igy boldogan zartuk sok massal ellentetben.

2021. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!