Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok megfázt...

15 hetes terhes vagyok megfáztunk... ihatok neocitran forró ital port?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Magzat is?😲
2021. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom nem lehet szedni terhesen, illetve szoptatás alatt. Mindenesetre a betegtájékoztató leírja.
2021. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont azt hiszem a herbal swiss italport lehet inni, de jobb ha a gyógyszertárban megkérdezed mit ajánlanak
2021. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad terhesen és szoptatás alatt
2021. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem a magzat..... hanem a család... ittam egyett, mert a háziorvos azt mondta ihatom de benne van hogy nem... 😓
2021. márc. 5. 11:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tanulság. Mindig el kell olvasni a betegtájékoztatót.

Nekem a háziorvosom kérdezte, hogy allergiás vagyok e valamire..mondtam, hogy mire. Erre felírt egy olyan gyógyszert ami pont azt a hatóanyagot tartalmazza. Még jó hogy rákerestem előtte. Nyilván nem direkt csinálta, de azért elég kellemetlen lett volna..

Szóval értem, hogy orvos, de bármi van el kell olvasni ezeket és ha elbizonytalanodtál akkor újra rákérdezni.

2021. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Így van. Attól hogy orvos nem kell mindent elhinni neki. A betegtájékoztatón szépen szerepel hogy nem szabad terhesen inni. Egytől nem lesz baja a gyereknek, de inkább javaslom pl a hársfa teát, kitűnően működik megfázás esetén, kamilla tea párologtatás a szobában, fokhagymás pirítós, és sok pihenés. Ha láz is van, akkor elvileg a panadolt lehet szedni, de a legtisztább ha gyógyszertári asszisztenst kérdezel, sokkal jobban képben van általában ezekkel a dolgokkal mint a háziorvos.
2021. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen sajnos sokszor ovatlanul előfordul hogy tévednek.
2021. márc. 5. 12:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Paracetamol hatóanyagú gyógyszert lehet szedni.
2021. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!