Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok és azt...

15 hetes terhes vagyok és azt veszem észre, hogy kisebb a pocakom mint volt. Lehet, hogy eddig nem is a várandóság látszott rajtam, hanem ouffadtam?

Figyelt kérdés
Első baba és nem tudom, hogy mi a normális. Kicsit félek, hogy esetleg a baba nem fejlődik és azért nem nő. Szerdán megyek uh-ra.

2021. febr. 5. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

15 hetes terhes? Pocak?


Szerintem most kezdesz helyrejönni. Nyilván próbálsz egészségesen táplálkozni. (Ezzel nem feltétlenül akarom azt mondani, hogy idáig egy dagadt zsírdisznó voltál.)

2021. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
49 kiló voltam és elég vékony, ezért volt feltűnő, hogy “hirtelen” elkezdett nőni kicsit. Mostanra pedig visszább ment. Ezt nem tudom, hogy mennyire normális
2021. febr. 5. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol volt a pocak, a hasad melyik részén? Ez sokat elárul. Általában ilyenkor kezd látszódnak, de csak kb csípőmagasságban, köldök alatt 7-8 centivel.

Ha feljebb volt, az csak puffadás. És azt se felejtsd el, hogy a magzat ilyenkor még csak kb 9 centi hosszú. Szóval még nem csinál nagy pocakot.

2021. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Ellenben, ha alien, még a magzatot is kicsinálja.
2021. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tanácstalan_lány ***** válasza:

Testalkattol is függ, és attól,hogy az első trimesztert hogyan viselted.

Én sokat hánytam, fogytam is, így 15. hetes terhesen vékonyabb voltam,mint terhesség előtt (pedig azelőtt is átlagos volt a súlyom).

Nekem a 20. hét körül kezdett igazán kismamas pocakon lenni.


Most várom a másodikat, 14. hetben vagyunk és semmi nem látszik. De a baba jól van, növekszik. :)

Szerintem nem kell aggódnod, viszont,marcsak a magad megnyugtatása érdekében is,ha van rá lehetőséged kert időpontot a dokidtol, nézzétek meg. Neked is és a babának is jobb,ha nem stresszelsz. :)

2021. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!