Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem jött meg a menstruációm!Vo...

Qwert2 kérdése:

Nem jött meg a menstruációm!Volt már más is így gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
Fél éve szedek fogamzásgátlót,eddig mindig megjött.Február 5én volt az előző mensim első napja.Most hétfőn,márc.1.-én azt hittem megjött,a tamponon barnás folt volt.Azóta semmi,csináltam tesztet és negatív.Volt már valaki így?Mi lehet ennek az oka?

2021. márc. 5. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fajtát szedsz. A kombináltnál meg kell jönnie (21 + 7 tabletta) a minitablettánál (24 + 4) gyakori mellékhatás hogy kimarad a menstruáció, barnázás, pecsételés stb.
2021. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeded, hogy ne menstruálj... a megvonásos vérzés az, ami jelentkezik mellette, de mivel kinyírod a hormonjaidat, sajnos lehet zavar a rendszerben.
2021. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 1x volt ilYen. És terhes is lettem😄 abban az időszakban nagyon beteg voltam és antibioltikumot kellet szednem. A patikában lévő hölgy figyelmeztetett is,hogy ha fogamzásgátlót szedek figyeljek oda a vedekezesre mert a két gyógyszer ütiegymást. És hát igaza lett.....😊😂
2021. márc. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21+7est szedek yadint,kedden már kell kezdenem a következő levéllel,hs addig nem jön meg még aznap csinálok egy tesztet.De eléggé nem értem a dolgot,és rossz,hogy nincs vérzésem.Érzem magamon is,hogy valami nem klappol...
2021. márc. 6. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!