Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korog ,pattog, pukkan ,...

Korog ,pattog, pukkan , kortyog a hasam terhesen naponta töbször is ?? 30hetes vagyok .. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Olvastam itt hogy a burok megreped, de én többször hallok fura hangokat, pattanó azokat érzem is. Irták hogy baba csontjai amikor mozog , de nekem akkor is van ez a hang ha nem mozog néha nagyot pattan néha kicsiket, oldalból is meg több helyről . Micsoda lehet ez? Nem hiszem hogy a burok mert màr több hete hallom. De szerintem a csontjai sem. Amúgy is azt irták hogy utána folyik vagy szivárog a magzatvíz, de nem tudom azt sem eldönteni mert mindig jött tőlem folyás egyszer vizes egyszer nem,vagy belek?? szóval légyszi segítsetek ( Helyesírásért bocsánat)

#terhesség #pattanóhang
2021. márc. 6. 17:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Hmm
2021. márc. 6. 18:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen de az határozottan az izületei voltak a fiamnak.
2021. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem mozgott és olyankor volt?
2021. márc. 6. 19:43
 4/6 A kérdező kommentje:
irjon már valaki légyszi aki igy volt, hagy nyugodjak meg vagy hagy tudjam hogy baj van ☺
2021. márc. 6. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Éb is hallottam olyat, hogy loccsant a víz odabent. Pukkanás szerű hang is volt, vagy inkább pattant. Semmi gond nem volt.
2021. márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzel és nem folyik a magzatvíz akkor biztosan nincs gond :)
2021. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!