Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok ez a mozgás terhesen naponta?

Sok ez a mozgás terhesen naponta?

Figyelt kérdés
Nem ugrálós és nem is súlyemelős torna, de 60 kemény percig nagyon izzasztó (tényleg ömlik rólam a víz), tehát magas pulzusszám, gyalogolás jellegű, de nem az, annál nehezebb. Ezt akár szinte a végéig lehet csinálni? 3 éve csinálom napi szinten.

2017. aug. 17. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok. Mégis hogy gondoltad a végéig? Koraszülést akarsz?
2017. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első terhesség, nyilván az is lehet, hogy idővel jól sem esne. De most még nagyon igényli a szerveztem. Az edzőm végigcsinálta a terhességét így, ezért bízom benne, hogy napi 1 órától nekem sem lenne bajom, meg ugye nem is most kezdtem.
2017. aug. 17. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a terhestorna amire én jártam, szintên nem a kilêgzés-belégzéstõl szólt, jól elfâradtam, leizzadtam tõle. 1kg-os súlyzókat is használtunk. A leírtak alapján szerintem a 13. héttõl belefér, ameddig jól esik, HA a dokid engedélyezi. Nincs nyitott méhszáj, a placenta helyzete rendben van stb. Szóval szerintem kérd ki a véleményét, de sztem ez nem gáz, fõleg, ha alapból sportos êletet éltél a terhesség elõtt is. Jó babavárást! :)
2017. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a dokidat kérdezd! Az enyém engedte, de azt mondta úgysem fogom bírni a napi edzést és igaza lett.
2017. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon sok. Terhesen kerülni kell a túl magas pulzusszámot. Én a helyedben valami lightosabb mozgásforma után néznék, amit nyugodt szívvel űzhetek.
2017. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
140-es pulzusszámig mehet ha nem görcsölsz tőle.
2017. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Természetesen el fogom mondani az orvosnak a terveimet. De attól félek, hogy ő mond egy átlag utasítást és nem fog törődni azzal, hogy én nem most kezdtem és nem kezdőszinten vagyok. Ezért is gondolom, hogy az edzőm tapasztalata segíthet, meg hátha itt is van valaki, aki hasonlóan csinálta :)
2017. aug. 17. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem engedték ugyanazon a szinten, mint előtte, kétnaponta 90 perc, kis súlyokkal, de ahogy említették is, nem tudtam ugyanúgy csinálni, mint előtte, pár hetesen sem.
2017. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért is gondolom, hogy az edzőm tapasztalata segíthet, meg hátha itt is van valaki, aki hasonlóan csinálta :)"

Az edző és a válaszolók NEM orvosok!!!! Ne játssz a babáddal. Nyugodj le a p.csába egy kicsit.

2017. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt megértem, hogy egy olyan valaki, aki most kezdte az nem bírná, de nekem kifejezetten jól esik, nem emelek, mégis kifáradok, nem is ugrálok. Még nem tudtam beszélni erről az orvosommal, de az edzőmmel igen és rengeteg hasznosat mondott, mondta, hogy figyelni fog rám, ha úgy döntök, hogy megyek továbbra is, szólni fog, ha csoportszinten olyan gyakorlat jön, amit ő sem csinált terhesen. Remélem az orvos ilyen feltételekkel azért azt mondja, hogy nincsen akadály :)
2017. aug. 24. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!