Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfog múlni a mellfájdalom?

Elfog múlni a mellfájdalom?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok és már 2 hete annyira fájnak a melleim,hogy hozzá se lehet érni. Melltartó is elviselhetetlen. 12 hét után elfog múlni vagy ez marad amíg meg nem szülök? Nektek mikor múlt el?
2021. márc. 6. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is igy volt kb 12 hét után valamikor pontosan nem emlékszem egyik napról a másikra elmúlt.
2021. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyhülni fog, és az is lehet, hogy el fog múlni. Első gyerekemnél 12. hét után elmúlt, teljesen váratlanul ért. Nem jött vissza többé. Másodiknál csak enyhült, és kitartott. Ki érti ezt. De enyhülni fog, az biztos. :)
2021. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem enyhülni fog vagy teljesen elmúlik, nekem legalábbis elmúlt teljesen a 12.hét körül. De lehet vannak olyanok, akiknek kitart egész végig.
2021. márc. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 hetes vagyok. 8.hetig durva volt. Aztán elmúlt. Most 2 napja újrakezdte.


Fiammal (2éves) a 12.hétig tartott.

2021. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!