Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket éreztetek a terhesség...

Miket éreztetek a terhesség első hónapjában?

Figyelt kérdés

Nekem folyton olyan "mindjárt megjön" érzésem van. December 31-én este voltunk együtt a párommal. Ha minden igaz 5-én volt ovum.

A héten hőhullámaim voltak folyamatosan. Ovu után kb olyan 2-3 nappal szúrkálást éreztem az alhasamban, enyhén görcsöltem is. Folyamatosan pisilnem kell, óránként szaladgálok a wc-re. Nagyon fel is puffadtam, olyan vagyok mint egy 4 hónapos terhes nő.

Meg kb olyan 2-3 napja a bal mellem eléggé fáj, a jobb az csak úgy enyhén, pedig sosem szokott.

Néha van egy kis hányingerem, de hamar el is múlik.

19-én kellene, hogy megjöjjön a menzeszem.

Szerintek baba lehet a dologban?

Tudom, hogy ti ezt nem tudjátok stb.., de azért érdekelne mit gondoltok.



2021. jan. 13. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Biztos akkor volt ovu, mert akkor nem igazán lehetnének tüneteid. Nekem kb akkor jelentkeztek a tünetek mikor hcg is van a szervezetemben.

Tesztelj reggel egy 10es tesztel, ha nem mutat semmit, 2 nap múlva megint. 9dpon nagyon halványat teszteltem időn túl, azóta szépen erősödik. Holnap holnapután kéne, hogy meg(ne) jöjjön.

2021. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán nincsenek terhességi tünetek, főleg nem ilyen általánosak. Ez bármi lehet.
2021. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!