Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy terhesség...

Lehetséges, hogy terhesség vagy csak túlaggódom?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek egy éve, de most van azóta szexuális életem. November 6.-án voltunk együtt a barátommal, nem élvezett el bennem, de előváladék biztos, hogy volt. Azóta novemberben megvolt a megvonásos vérzés is, úgyhogy nyugodt voltam, de most néha szurkál meg fáj kicsit a mellem, a derekam meg leszakad. Lehetséges lenne, hogy ennyitől tabletta mellett teherbe estem és a megvonásos vérzés is megvolt, vagy akkor már eddig is lett volna valami tünet és ez nem lehet a terhesség jele?


Lehet, hogy hülye kérdés, de kérlek normális válaszokat írjatok, aggódok és nagyon nem kellene még egy gyerek.



2020. dec. 9. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeresen szeded a gyogyszert es nem volt olyan tenyezo, ami gyengitene a hatasat (gondolok itt:hanyas, hasmenes) akkor nem valoszinu a terhesseg.

Vegyel egy tesztet, hogy megnyugodj. A derekfajas lehet a megvonasos miatt is.

2020. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szedem rendesem a tablettát és nem is volt semmi gyengítő tényező.

A megvonásos vérzés előtt szokott fájni a mellem is kicsit, de inkább csak 1 nappal előtte meg első nap, azt azért tartanám most még korainak.

2020. dec. 9. 09:50
 3/13 A kérdező kommentje:

Ja igen, és jövőhét szerdán (16.-án) kellene most lennie a megvonásos vérzésnek, azért írtam, hogy korainak tartom hozzá.

A novemberi vérzésben semmi különbség nem volt, pontosan meg is jött és időben meg mennyiségben is kb annyi volt mint szokott lenni.

2020. dec. 9. 09:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeded a gyógyszert, megszakítással szexeltek és meg is jött

Szerintem túlaggódod ☺️

2020. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs nagy esélye, csak a mell és derékfájás miatt aggódok, mert nem szokott ilyen lenni. :/
2020. dec. 9. 13:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
en 3 eve szedem, es meg mindig megijedek amikor tul hamar kezd el fajni a mellem, de ha tenyleg ugy tortent minden ahogy leirtad, nem lehetsz terhes. nyugi !
2020. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy akkor nem csak én ijedek meg ilyentől.
2020. dec. 9. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Ènis ugyanígy vagyok vele! Nekemis megjött a mensim viszont sokkal kevesebb volt mint szokott ès elèg gyanús. Pedig normálisan szedem a gyógyszert. Holnap fogok tesztet venni, kicsit fèlek:(
2021. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2021. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Velem azóta minden rendben, nem tudom mi volt akkor a gond.
2021. márc. 11. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!