Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok,1-2...

29 hetes terhes vagyok,1-2 hete gyakran fáj a csípőm két oldalt, hogy néha aludni alig bírok, sehogy sem kényelmes. Most már nappal is érzem. Mitől lehet? Az első babámnál nem éreztem ilyesmit.

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

En gyakran erre ebredek,percekbe telik,amig elmulik a fajdalom,32 hetes vagyok,az okot sajnos nem tudom,csak tippelni tudok: szerintem szelesedunk :),amit azert gondolok,mert ha azt a szoknyat probalom felvenni,ami tavaly logott rajtam,most a csipomig jon fel,de onnan meg se mozdul,pedig nem hiztam,csak 6 kg van rajtam,az is a pocimon.

Kitartast,jo babavarast! :)

2010. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, én sem híztam eddig egy grammot sem. Biztosan ez lehet, de elég kellemetlen!
2010. aug. 18. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

a hormonok miatt lazulnak a csontok és a baba is jobban nyomja már a déli területet. Elképzelhető, hogy már a szülőcsatornába is elkezdett beékelődni.

A hízásnak pedig semmi köze ehhez.

2010. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!