Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álmatlanság gyötör mást is?...

Álmatlanság gyötör mást is? Éjszakánként alig alszok, de nappal sem tudok aludni. Van erre valami megoldás, hogy legalább éjjel jobban aludjak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben nekem is volt hasonló problémáim. Én kemény testmozgással oldottam meg.

Jól kifáradtam utána könnyen ment az alvás.

2010. febr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért én terhesen kerülném a kemény testmozgást, főleg ha eddig nem sportoltál... Viszont a friss levegőn való séta nem rossz.

Ha szereted, este langyos tej, vagy egy fél pohár vörösbor (max. egy deci, de egy picit kevesebb is elég). Olvasgass valamit, ami "laza", nem megterhelő tartalmú, esteleg vegyél egy fürdőt meleg, de nem forró vízben és próbálj ne gondolni semmire...

2010. febr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is volt, van hasonló problémám. Már a terhesség előtti időszakban is jelentkezett,

azt a stresszes melóhelynek tudtam be, aztán a várandósság alatt a megnövekedett pocakkal járó kellemetlenségnek. Most 4 hós a pici fiam, már gyönyörűen végigalussza az

éjszakákat, csak én virrasztok... Van, hogy 1 órát alszom csupán, persze hullafáradt vagyok másnap. Azt vettem észre, ha belelovalom magam, hogy nem fogok tudni aludni, akkor biztosan így lesz. Próbáltam homeopátiát, Sedatif Pct, Schüssler sót, az nem sokat segít. A testmozgás szerintem nem jön be, mert ha pszichésen vagy ki, akkor tök mindegy mit csinálsz... Fejben kell rendet tenni, csak pozitívan gondolkodni és reménykedni benne, hogy ez csak egy múló időszak... Remélem segítettem, baromira nehéz, de vagyunk ezzel így egy páran...

2010. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szigorú ágynyugalmat írt elő a nőgyógyászom, úgyhogy nem sportolok. Megpróbálom a a meleg tejet hátha sikerül. Én is szedek homeopátiás szereket, de ezek szerint nem igazán érnek semmit. Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 27. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos mostanában én is ettől szenvedek és nekem semmi nem segít.hiába vagyok hulla fáradt akkor sem tudok elaludni.és sokszor felébredek.
2010. febr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy én is fáradt vagyok, de az alvás nem igazán akar menni.:S
2010. febr. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!