Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni az állandòhány...

Mit lehet tenni az állandòhányinger ellen?

Figyelt kérdés
4.babát várom. 7hetes vagyok jelenleg. Elviselhetetlen hányingerrel küzdök egész nap. Enni alig eszek mert rosszul vagyok ha az ételre nézek. Az előző terhességeimnél semmi gond nem volt. Tudok tenni ellene vmot?vagy majd egyszer csak elmùlik?
2021. márc. 8. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? Semmit..

Kitartás!

2021. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várni, hogy elmúljon ez a szakasz.
2021. márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ettem akkor nem volt hányigerem. Úgyhogy én folyton ettem :)

Friss levegő és pár korty hideg kóla nekem sokat segitett.


Kitartást!

2021. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elso haromnal ha hanyingerem volt nwm ettem, ettol meg rosszabb lett a hanyinger es hanytam ia csomot. Aztan most negyedik gyereknel rajottem ha leeroltetem a torkomon a kajat ami kevesbe nez ki undinak (mivel minden undi volt ekkor nekem) akkor jobban birom. Ha ehes voltam kibirhatatlan volt. En igy allandoan nasiztam foldimogyit meg ilyeneket.
2021. márc. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!